Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
elekter

Elektrilevi juhi sõnul aitab võrgutasude tõusu ära hoida vaid suurem tarbimine

 

Elektrilevi juht Mihkel Härm tõdes, et elektri võrgutasude kasvu aitaks ära hoida elektri senisest suurem tarbimine. Konkreetselt rääkides näeb ta, et tasude tõusmise pidurdamiseks peaks tarbimine kasvama 10% jagu. Pelgalt kodused tarbijad sellist kasvu Härmi sõnul ära ei tee, vaid selle jaoks peavad poliitikud tema sõnul meelitama Eestisse mõne tööstuse.

Kas Sinu kodu on energiasäästlik?

Aitame Sul selleni jõuda. Uuri lisa luminor.ee

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Hiljuti kohtus Härm riigikogulastega, kes andis neile detailse ülevaate Elektrilevi tegemistest. Puudutati võrguettevõtte investeerimise plaane ja viimasel ajal päikeseparkide omanike seas kõlapinda leidnud saldeerimist ehk faaside eraldi mõõtmist.

Investeeringud mikrotootjatele ja ilmastikukindlusesse

Kuna praeguses riigikogu koosseisus on mitu rahvasaadikut, kes ei ole varem säärast tööd teinud, toimus hiljuti riigikogu majanduskomisjoni ja Elektrilevi juhi vaheline kohtumine, kus ettevõtte juht Mihkel Härm andis poliitikutele võrguettevõtte tegemistest detailse ülevaate.

Loe edasi SIIT

Allikas: raha.geenius.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!