Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Martin Helme

EKRE fraktsioon intensiivistab Riigikogus valitsusevastast obstruktsioon

EKRE fraktsioon jätkab Riigikogus aktiivset vastuseisu praegusele valitsusele, kasutades obstruktsiooni taktikaid ehk parlamendi töö takistamist, mis viimasel ajal on hõlmanud ööistungite korraldamist.

EKRE esimees Martin Helme kinnitas, et nende vastuseis ei ole vaibunud isegi pärast suvepuhkust. “Meie eesmärk on takistada valitsuse eelnõude läbiminekut, eriti riigieelarve vastuvõtmist, mida me peame kahjulikuks inimeste heaolule. Kui riigieelarve ei võeta vastu, annab see võimaluse põhiseaduse alusel korraldada erakorralised valimised. Meie hinnangul on praegune koalitsioon rahva usaldust kuritarvitanud ja ei kajasta enam avalikku arvamust,” selgitas Helme.

Helme märkis, et kuigi kevadel teostati valitsuse vastast obstruktsiooni koos teiste opositsioonierakondadega, on Keskerakond ja Isamaa nüüdseks oma vastupanu lõpetanud.”Erinevalt Keskerakonnast ja Isamaast, kes on loobunud aktiivsest vastutegevusest valitsuse suhtes, seisab meie fraktsioon jätkuvalt Kaja Kallase valitsusele vastu. See tähendab meie jaoks suuremat töökoormust ja pikemaid tööpäevi, kuid me oleme selleks valmis,” rõhutas Helme.

Vaata ka:

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

janar keel

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed…

Elades varjus, mida heidavad hirm, ahastus, kibestumine ja vihast tulvil südamed, avastame end tihtilugu tõdemuse

error: Sisu on kaitstud!