Dominique Laboureix

Eestit külastab Euroopa ühtse kriisilahendusnõukogu juht Dominique Laboureix

16. ja 17. novembril viibivad Eestis Euroopa ühtse kriisilahendusnõukogu (SRB) juhatuse esimees Dominique Laboureix, juhatuse liige Tuija Taos ning kriisilahenduse planeerimise osakonna juhataja Jose Manuel Panero Rivas. Kahepäevase visiidi käigus kohtutakse Finantsinspektsiooni ja Tagatisfondi juhtide, Eesti Panga presidendi, rahandusministri ning Eesti Pangaliitu kuuluvate pankade esindajatega. 

Kohtumistel keskendutakse Eesti panganduse hetkeolukorrale, regulatiivsetele ja järelevalvelistele arengutele ning kriisilahenduse planeerimisele. Ühtse kriisilahendusnõukogu esimees annab ülevaate nõukogu tegevuse prioriteetidest.

„Finantskriisi ajal pidasid Eesti pangad hästi vastu, nende päästmiseks ei pidanud ühiskond kulutama sentigi. Tugeva panganduse nurgakiviks on ka selge ja toimiv kriisilahenduse raamistik. Seetõttu on Eesti alati toetanud euroala ühtset kriisilahenduse mehhanismi ja tänasel päeval osaleb Eesti ka aktiivselt SRB töös,” ütles Finantsinspektsiooni juhatuse esimees Kilvar Kessler. 

Vaata ka:

keha hing peegel minuaeg.com

Meie keha toimib peeglina…

Meie keha

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 1 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võimalik, et kohtad kedagi, kes raputab sinu maailma. Ole

error: Sisu on kaitstud!