DSC01163

Eestis on olnud juhtumeid, kus vaktsineerimata õed on COVIDisse nakatanud oma patsiente

Sel korral jagas kogemusi perearst Piret Rospu. Ta sõnas, et temale tundub, et koduseid “meditsiinieksperte” on võrreldes eelmise kevadega jäänud vähemaks. Samal ajal nentis ta, et arstid on oma vaimse tervise huvides aktiivseid vandenõuteoreetikuid ise blokeerima hakanud, et keskenduda oma tööle ning mitte lasta end mõjutada halvustavatest kommentaaridest.

 

See aga võib olla poolik tunnetus. Näiteks tekkis sel nädalal sotsiaalmeediasse viraalne postitus ITK meditsiiniõe sulest, kus ta kutsub üles vaktsiiniskepsisele ja jagab, et tema meelest on koroonakriis üle hinnatud. “Meditsiinimärtri” postitust on jaganud tuhanded inimesed ning teda kiidetakse “tõe rääkimise eest”. Võtsime postituse tähtsamad punktid eetris ette.

 

Näiteks kõrvaltoimete teavitused. Kuigi tõepoolest kõikidest vaktsiini kõrvaltoimetest teada ei anta, siis igast palavikust seda tegema ei peagi. Kõikidest nendest juhtudest, millest arst või patsient ise peab vajalikuks raporteerida, on seda võimalik teha.

 

Eestis on olnud juhtumeid, kus vaktsineerimata õed on COVIDisse nakatanud oma patsiente, kes on olnud kas vähihaiged või mingit operatsiooni vajavad patsiendid. Nende lõikused või muud raviprotseduurid on haiglast saadud COVIDi tõttu edasi lükatud.

 

Loe edasi SIIT

Allikas. EPL

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com 2

3 Sodiaagimärki, kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma (Heas Või Halvas) teisipäeval 21.05.2024

1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Kaksikud seisavad silmitsi oluliste tõdede ja otsustega oma

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline