Esmaspäev , 5 juuni 2023
Erakorralised uudised

Eesti Loto annab välja KoroonaLoterii, millega võib võita koroonapassi või negatiivse testi.

AS Eesti Loto, mis on loteriide korraldamisega tegelev ettevõte, ning kuulub täielikult Eesti riigile, andis teada, et ringlusesse on antud loteriipiltetid, millega võib võita 100 kolmekordset vaktsineerimispassi või siis 1000 negatiivset koroonatesti.

Loterii eesmärk on ettevõtte sõnul elavdada majandust ja turgutada turismisektorit.

Pandeemia lõpeb

Eesti Loto andis teada. et seoses sellega, et koroonapandeemia on lõpusirgel, aga erinevad piirangud endiselt piiravad inimesi, siis kuulutakse välja loterii, mis aitab vaktsineerimata inimestel või siis juba koroona saanud inimestel paremini naasta pärisellu.

“Kui sa pole kolm korda vaktsineeritud, siis sul praktiliselt pole võimalust ei reisida ega poodi minna,” seisab Eesti Loto reklaamis.

“Või siis kui sa tahad Egiptusesse minna ostma Ivermektiini, siis on sul vaja negatiivset koroonatesti ja kui sul seda pole, siis sa minna ei saa,” seisab Eesti Loto teates.

“Aga nüüd sa saad, sest Eesti Loto AS kuulutas välja loterii, kus igaüks saab osaleda ning ainult 5 eurose lotopileti eest võid sa võita siis kas koroonapassi, kus on kirjas, et sa oled kolm korda vaktsiini saanud või siis negatiivse antigeeni või PCR-testi,” öeldakse reklaamis.

Eesti Loto AS sõnul hakatakse uut loteriid müüma kõigis kauplustes ja müügikohtades ning piletit saab osta ka internetis.

Allikas: Lugejakiri.ee

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Vaata ka:

Vaido Neigaus: Ela matsina Eestis, aga mitte Soomes!

Muusik Vaido Neigaus avaldas ühismeedias, et koges nädalavahetusel Soomes midagi väga ebameeldivat, mida ta põhjanaabrite …