Erakorralised uudised

Eesti Loomakaitse Selts: SÄDE TÄNAB KÕIKI ANNETAJAID. OMA VIIMASED PÄEVAD VEEDAB TA PEREGA.

Jagame Eesti Loomakaitse Selts Facebook postitust. Tegemist on südamliku looga ning armas kutsu saab veeta paar päeva kodus ning seejärel saadetakse Säde taevariiki 🙁

Jagame Säde omaniku loal täna hommikust kirja, mis ta meile saatis: “Soovin teiega jagada mida eile õhtul ja täna hommikul Säde raviarst meiega jagas. Eile õhtuse seisuga on Säde tervis läinud kriitilisemaks, isegi, kui ta elaks operatsiooni üle ei ole tema kehas piisavalt valku ja albumiinitase on languses, et paraneda. Tõenäosus, et Säde operatsioonilaual sureb või peale operatsiooni on väga suur. Täna hommikuse seisuga kogub keha vedelikku juurde.

Otsustasime perena, et toome Säde täna kaheks päevaks koju ja pakume talle meie pere seltsis meeldivat aega täis armastust, hoolt ja kõike paremat. Laupäeval lähme saadame Säde keha igavesse unne.

Palusime Säde raviarsti, et, kui minu abikaasa talle järgi läheb, et arstid paneksid Sädega kaasa valuvaigisteid ja muud, mis toetaksid teda, tema viimastel päevadel.

Me soovime kogu südamest tänada kõiki häid inimesi, kes on Säde heaks ulatanud abikäe meie teekonnal. Me armastame Sädet ja oleme siiralt tänulikud, et läbi HelpDog organisatsiooni ta meieni jõudis ning suur aitäh ka eelnevatele Säde peredele. Säde on imeline koer, kes jääb meie südametesse igavesti ja alati.

Jagan teiega kahte pilti milline oli terve ja rõõmus Säde, mäletame teda sellisena ????

Kogu raha mis Säde kogumisest ja peale raviarvete tasumist üle jääb, jääb Loomakaitse seltsile, et aidata järgmiseid loomi kes vajaksid abi. ????

Kogu meie perekond on teie abile äärmiselt tänulikud.”

???? Aitäh kallid annetajad, Säde arved saavad tasutud! Kahjuks ei õnnestunud koerakest terveks ravida, kui kindlasti tegime ta olemise meeldivamaks.

Oleme mõtetes Säde perega ja soovime neile, et need viimased päevad oleksid täis rõõmu ja armastust. Edu ja jaksu! ❤

Kui hoolid loomadest ja soovid meie tegevusele kaasa aidata, saad seda teha ka annetades.

Pangülekandega:

Nimetus: EESTI LOOMAKAITSE SELTS

LHV Pank – EE977700771001365439
SEB – EE791010002019856000
Swedbank – EE332200221041248998

Allikas: Eesti Loomakaitse Selts Facebook

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna tunned end energilisena ja motiveerituna. Hea päev uute

ilm scaled

4 päeva ilm: 20.05-23.05. ILM on ilus ja õhutemperatuur kuni +25°C

Esmaspäev 20 mai 2024Öösel: Selge, kohati vahelduva pilvisusega olulise ilm ja paiguti sajab hoovihma, võib