Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Ikea

Eesti IKEA liitus Põhjamaades leviva boikotiga

Kui hiljuti teatasid Eesti jaeketid, et nemad erinevalt Põhjamaade suurematest poodidest ei korja letilt ära Mondelezi kuulsamaid tooteid nagu Daimi, Marabou ja Oreo maiustused, siis Eesti IKEA liitub boikotiga.

“Meie IKEA Eestis oleme jätkuvalt Ukrainas toimuva sõja pärast sügavalt mures, olles oma mõtetes ja südames kõigi agressiooni all kannatavate inimestega,” kommenteeris IKEA Baltikumi korporatiivteenuste juht Renata Dantė Äripäeva teemaveebile Kaubandus.
Tema sõnul on IKEA alates sõja algusest püüdnud aidata Ukraina sõjapõgenikke Balti riikides, annetades neile valitsusväliste organisatsioonide kaudu erinevaid tooteid, palgates ja toetades Ukraina rahvusest töötajaid ning parendades elutingimusi kriisikeskustes.
“Kohalikul tasandil lõpetasime kõnealuse tootja toodete müügi. Eemaldasime tooted riiulitelt määramata ajaks ja otsime praegu asendamiseks alternatiivseid tooteid,” lisas Dantė.

Loe pikemalt Äripäevast: SIIT

Allikas: Äripäev

 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!