Sunday , 28 November 2021
Edda Paukson

Edda Paukson ennustus 2020.a: Täielikult peaks viirus olema Eestist läinud 2021.a jaanuariks.

Eesti riigi horoskoobi tervisemaja algab Kalade märgist ja Neptuun jõudis sellesse majja 31. jaanuaril. Neptuunile alluvad nakkused, viirused, mürgid ja vedelikud ning seepärast ma väidangi, et viirus jõudis juba siis Eestisse, aga seda ei osatud veel tuvastada. Neptuuni seis Kalade märgis viitab, et selle viirusega on seotud saladused, kasvõi see, et ta võib olla muteerunud. Siiani ju avastatakse aina uusi aspekte ja inimesed põevad haigust eri raskusastmega. Märtsi esimesel dekaadil näitasid planeedid mingisuguse spordi ja liialdustega seotud seisu. Jupiteri, Marsi, Saturni, Veenuse ja Merkuuri kombinatsioonid moodustasid märtsi sel dekaadil problemaatilisi seise. Saaremaal toimunud võrkpallimäng saigi ju Eestis viiruse levikul saatuslikuks, mida omakorda võimendas võrkpallimänguga samal nädalavahetusel toimunud Mullifestival. Kuna viiruselaine sai alguse Saturni ja Pluuto kombinatsiooni ajal ja Saturn näitab kauaaegset asja, siis see keeruline periood ei lähe mööda nii ruttu, kui loodame.
Järgmine märgiline kuupäev on 25. aprill, kui Saturn liigub vabariigi sünnikaardi Saturni peale. Saturn esitab oma nõude ja selleks on range distsipliini järgimine. Kui terves vabariigis suudetakse distsipliini järgida või karantiini veelgi karmistada, siis on tõenäoline, et stabiliseerumine tuleb 25. aprilli kandis. Kui aga distsipliini ei järgita, siis on järgmine soodne seis Eestil alles juulikuus. Juuli esimesel nädalal moodustab terviseplaneet Jupiter trigooni Marsiga. Ja kui Marss on riigi tervisemajas, siis võib oletada, et selleks ajaks peaksime olema viiruspuhangust võitu saanud. Saturn nõuab, et ranged meetmed jääksid peale pikaks ajaks, maikuuks ei ole meil küll midagi läbi. Kui 1. mail eriolukord lõpetada, võib uus tagasilöök tulla juunis, jaanipäeva paiku. 17. augustist aasta lõpuni pole riigis väga halvad seisud, aga siiski uusi nakatunuid lisandub. Täielikult peaks olema viirus Eestist läinud järgmise aasta jaanuariks.


“Täielikult peaks olema viirus Eestist läinud järgmise aasta jaanuariks.”

Kuna Saturnile allub ka majandus, siis Saturni seisud on meie riigi sünnihoroskoobi suhtes päris head. 2021. aasta jaanuari alguses jõuab Saturn riigi sünni Saturni peale, mis tähendab, et algab uus 30aastane tsükkel. Inimeste puhul öeldakse, et see on tema elus kõige küpsemaks muutev aspekt, kus noorukist saab täiskasvanu. Ka meie riik saab küpsemaks ja hakkame uuesti jalule tõusma. Struktuuride loomise planeet Saturn toetab järjest soodsate seisudega meie majanduse taastumist, kuid see nõuab palju tööd, sest Saturn ei anna kunagi midagi niisama. Loomulikult tuleb see ajajärk meil hoopis teine kui enne koroonaviiruse puhangut.

Loe ka: Horoskoop 2020, Valge roti aasta – Edda Paukson
Jaga

Vaata ka:

lapsed

Sünnijärjekord mõjutab sinu isiksust, loe mida see tähendab

Sündimise järjekord mängib suurt rolli meie iseloomu ja käitumise kujunemisel. On muidugi palju muid faktoreid …

couple g5623382d5 640 1

Parem või parem pöial ristamisel peal, loe mida see paljastada Sinu isiksuse kohta.

Parem või vasak? See, kuidas te oma näppe hoiate, võib paljastada teie isiksuse.   Mida …

unnamed

Valus ja kurb lugu … Selle kirjutas 12. a lastekodu poiss, kes on ema poolt hüljatud..

  Ema! Anna andeks, et sündisin. Et ma Sinu elu häirisin. Ma ju ei tahtnud, …

kiri

Lapse kirjand koolis, mis ajas õpetaja nutma…

Algklasside õpetaja palus kord enda õpilastel kirjutada kirjandi sellest, mida nad soovivad, et Jumal teeks …