Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
bGTNh6276z9HYn5P
Foto: Marleen Muhuste

Daniel Levi andis välja uue magusa loo “Honey” peagi ilmuvalt albumilt

Daniel Levi andis välja uue magusa loo “Honey” peagi ilmuvalt albumilt

Daniel Levi kuulutas hiljuti välja oma esimese täispika albumi “14/02” ja selle väljaandmise kuupäeva, milleks sai 13. oktoober. Täna kergitas artist taas saladuseloori ning avalikustas albumilt veel ühe värske loo, mis kannab nime “Honey”.

“Mõned inimesed tõmbavad enda lähedusse nagu mesilasi tõmbab magusalt lõhnavate lillede poole. Värske laul “Honey” räägib sellest tundest, kui keegi on nii armas ja atraktiivne, et oled justkui haaratud ta lähedusse, “räägib Daniel loo sisust. Heatujuline pala on Danieli tulevalt albumilt “14/02” juba kolmas singel, millele eelnesid palad “Down For Anything” ning “Clown Around”. Lugu on kirjutatud taaskord Hollandi produtsendi Clifford Goiloga, kellega ka albumi esimene singel koos valmis ning kellega koostööd ka ülejäänud plaadilt saab veel kuulda.

Lisaks uuele loole avalikustati sel nädalal ka Daniel Levi esinemine Hollandis esitlusfestivalil ESNS (Eurosonic Noorderslag), mis on Euroopa üks mõjukamaid muusikavaldkonna esitlusfestivale ning on olnud oluliseks hüppelauaks paljudele rahvusvaheliselt läbi löönud Euroopa artistidele.

Daniel Levi oktoobris ilmuvat albumit tähistavad ka esitluskontserdid Eestis ja Soomes.  3. novembril Pärnus, Wunderbaaris, 8. novembril Helsingis, tuntud kontserdipaigas Semifinal, 9. novembril jõuab esitlustuur Tartusse, ERM-i ja 11. novembril Tallinnasse, klubisse D3. Piletid on saadaval Piletilevis.

Kuula lugu: https://ncs.lnk.to/DL_Honey

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!