Erakorralised uudised
brigittesus

Brigitte Susanne Hunt skandaale ei karda: ma ei näe vajadust minevikku maha pesta!

Brigitte Susanne Hunt on tihe nimi meelelahutusmeedia artiklite pealkirjades. Alati, kahjuks, ka mitte vaid neil teemadel, mis suu muigele toovad. Skandaalid käivad ühe kirka inimesega paratamatult kaasas. Käib see nõnda nii Eesti väikses külamelus kui ka meelelahutuses, kus mänguplats kõvasti suurem. Juuratudeng Brigitte ei näe, et tulevast karjääri ja tänast ametit peaks teineteisest lahutama või, et läbielatud skandaalid tema tulevikku varjutama hakkaks.

Täna tunneme Brigitte Susanne Hunti tema mitmes rollis meelelahutusmaastikul, kuid värskelt ette võetud teekond õigusteaduskonnas tõotab, et juba õige pea lisandub tema mitme ilme juurde veel üks. Brigitte selgitab, et tema elus alles äsja aktuaalsed olnud sündmused on tekitanud temas huvi keskenduda lahutustele ning kaitsta advokaadina oma kliendi huve, et niigi keeruline situatsioon võiks laheneda seadustatult ja võimalikult valutult. “Aga võib-olla on see liiga värske trauma veel,” tõdeb ta, et õpingutesse süvitsi minnes võib siht veel muutuda.

Kui aga kõrvutada meelelahutust ja õigusteadust, on nad kui teineteise vastandid. Esmapilgul näib, et need kaks kokku ei sobi ning oleks vaja valida vaid üks. Brigitte usub, et üks ei pea välistama teist. Meediast läbi käinud naljad või skandaalid ei defineeri tema tugevust tulevase advokaadina.

“Ma ei näe vajadust minevikku maha pesta. See, et ma olen teinud teatud moel nalja, et mul on arvamusvabadus, ei tähenda, et ma oleksin juristina kehvem, sest mul on teatud sorti huumor. See on sama, et kas mõni jurist on selle pärast kehvem, et talle meeldib hakklihakaste ja teisele ei maitse,” ei pea ta eraelulisi nüansse oluliseks eesootavas ametis.

Brigitte ei muretse, et tulevased kliendid kohkuvad meediakuvandi ees, läbi mille on kodumaa teda tundma õppinud. “Kes ei taha – ära loe, ära tule minu juristiteenuseid võtma!” leiab Brigitte, et igaüks saab valida koostööpartneri talle sobivate tingimuste ja eelistuste järgi. Brigitte ei leia, et peaks ühe külje endast lahutama, et teine tugevamalt särada saaks. “Ma ei ole kunagi võtnud eesmärgiks ennast tõestada. Ja see, et ma olen püss, ilus, seksikas naine ja mul on kahe kõrva vahel IQ ka paigas, ma ei pea seda tõestama!” teatab ta.

 

Allikas: sky.ee

Vaata ka:

Horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on teie jaoks eriti oluline olla diplomaatiline ja

horoskoop armastus

3 sodiaagimärki tunnevad neljapäeval 11. aprillil tänulikkust oma armuõnne eest

1. Vähk (21. juuni – 22. juuli) Vähi jaoks on 11. aprill 2024 romantiline ja

error: Sisu on kaitstud!