Brigitte Susanne Hundi raamat "Minu lugu" ilmub 22. septembril | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
Brigitte Susanne Hunt ERR

Brigitte Susanne Hundi raamat “Minu lugu” ilmub 22. septembril

Brigitte Susanne Hundi raamat “Minu lugu” ilmub 22. septembril. Raamat räägib Hundi elust ja karjäärist, sealhulgas ka tema skandaalsetest seikadest.

Hund on öelnud, et raamatus räägib ta ausalt ja otsekoheselt oma elust. Ta ei karda avaldada saladusi ja rääkida asjadest, millest ta varem ei ole rääkinud.

Raamatut on ootamas suur huvi. Hund on üks Eesti tuntumaid ja armastatumaid staare, kelle elu on olnud täis ootamatuid pöördeid.

Raamatus räägib Hund oma lapsepõlvest ja noorusest, oma karjäärist televisioonis ja meelelahutusmaailmas ning oma isiklikust elust. Ta räägib ka oma suhetest teiste staaridega, oma võitudest ja kaotustest ning oma teekonnast isikliku õnneni.

Raamatut on juba nimetatud skandaalimaiguseks. Hund on väitnud, et raamatus on asju, mis panevad inimesed imestama ja šokeerima. Ta on öelnud, et ta ei karda avaldada saladusi ja rääkida asjadest, millest ta varem ei ole rääkinud.

Raamat on kindlasti sündmus, mida tasub jälgida. See on võimalus saada lähemalt tuttavaks ühe Eesti tuntuima staari elu ja karjääriga.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!