Huvitavat

Berit ja Hendrik Sal-Salleri lahutus jõustus.

Berit (42) ja Hendrik Sal-Salleri (55) lahutusprotsess, mille käigus pöördus Hendrik enne jõule ka kohtusse, on lõpusirgel, kirjutab Kroonika.

 

 

Nüüdseks on klaar, et kohtu sekkumise järel sai Berit endale seni talle ja Hendrikule ühiselt kuulunud uhke välibasseiniga Tabasalu häärberi ja Hendrikule jäi varem talle ja Beritile kahasse kuulunud osaühing Popcorn Production.

„Kinnitan, et kohtuväline kompromiss on tänaseks sõlmitud, lahutus jõustunud ning saame oma eludega edasi minna,“ ütleb Berit. Tema esindaja kohtus, vandeadvokaat Maria Mägi-Rohtmets lisab: „Millised on Sal-Sallerite kokkuleppe täpsed tingimused, ei pea võimalikuks ega vajalikuks avaldada. See on hea näide sellest, kuidas lahkumineku järgselt suudetakse hea tahtmise korral keskenduda kõige olulisemale – omavahelisele rahule.“

 

Berit teatas 16 aastat kestnud kooselu lõppemisest mullu mais Facebookis. “Anname teada, et oleme otsustanud oma 16 aastat kestnud koos- ja abielu lõpetada. Jääme alatiseks ühiselt edasi kasvatama oma suurest armastusest sündinud poega ning arusaadavalt teeme kõik võimaliku, et teda selle otsusega kaasneva välise müra eest kaitsta. Seetõttu on see meie ainuke avalik kommentaar teemal. Aitäh mõistmast!” kirjutas naine.

 

 

Augustis kirjutas Kroonika, et Hendrik naudib uue, endast ligi kolmkümmend aastat noorema naise, Merille Madibergi, seltsi. 25aastane Merille vastas ajakirja kõnele heatujuliselt, et räägib tunni pärast, kuid siis andis telefon lakkamatult kinnist tooni. Kommentaariks ei olnud kättesaadav ka Hendrik Sal-Saller. Berit ei soovinud kommenteerida, kas just suhe Merillega nad lahku viis.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Jaga
Back to top button