Monday , 25 October 2021
citrus fruits gd3c95cdfd 640

Banaan, õun või hoopiski sidrun?

Puu- ja köögiviljad on head vitamiini ja mineraali allikad, sealhulgas folaadi, C-vitamiini ja kaaliumi allikas. Samuti on nad suurepärased kiudainete allikad, mis aitavad säilitada tervet soolestikku ja vältida kõhukinnisust ning muid seedimisprobleeme.

Artiklis räägime kolmest kõige lihtsamini kättesaadavast puuviljast, mida süüa.

Banaan- äärimiselt maitsev ja tervislik. Sisaldab mitmeid olulisi toitaineid (kaalium, vitamiin B6, vitamiin C, magneesium, vask, mangaan) ning on kasulik seedimisele, südame tervisele ja kaalulangusele. Lisaks väga suurele toiteväärtusele on banaan ka väga mugav suupiste.

Õun- üks populaarsemaid puuvilju – ja seda mõjuval põhjusel. Erakordselt tervislik puuvili, millel on palju teadusuuringutega seotud eeliseid. Sisaldab palju kiudaineid ja on suurepärane C- vitamiini allikas. Sisaldab polüfenoole, millel on suur kasu tervisele. Õun aitab suuresti kaasa kaalulangetamisele, sest see koosneb enamjaolt veest ja ei ole suure kalorisisaldusega.

Sidrun- sisaldab suures koguses C- vitamiini. Kiudained ja taimsed ühendid, mis annavad neile mitmeid tervisega seotud eeliseid. Sidrunid võivad aidata kaalust alla võtta ja vähendada südamehaiguste, aneemia, neerukivide, seedeprobleemide ja vähi riski.

Need kolm puuvilja on väga lihtsasti kättesaadavad. Lisa need ka oma toidukordadesse, et elada tervislikumat eluviisi.

Jaga

Vaata ka:

adult g48704ae4f 640

Ohumärgid, peaksid kohe beebipillide võtmise lõpetama!

Rasestumisvastaste vahendite osas on naistel mitmeid erinevaid valikuid ning otsuse langetamisel on tihti oluliseks kaalukeeleks …

green g78babeb78 640

Organismi puhastav tervisepomm

Luisa Rõivase roheline smuuti on tõeline organismi puhastav tervisepomm, mis aitab kehast mürke välja viia …