Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
samuele errico piccarini MyjVReZ5GLQ unsplash

Automaks tuleb esialgsest versioonist omanikule kulukam

Valitsus lükkas automaksu pool aastat edasi, kuid uute plaanide järgi tuleb see autoomanikule esialgsest versioonist tunduvalt kulukam. Rahandusminister loodab, et lähinädalatel saab uus eelnõu valmis ja parlamenti võiks see jõuda novembris.

Varasemate plaanide järgi pidi automaks hakkama kehtima järgmise aasta juulist, kuid tuleva aasta eelarvet kokku pannes otsustas valitsus, et maks tuleb hoopis aastast 2025, sest kooskõlastusringiks jäi aega napiks.

Arvutused, mida rahandusministeerium suvel avalikkusele tutvustas, võib ära unustada, sest uus eesmärk on teenida 120 miljoni euro asemel 200 miljonit eurot aastas.

“See valem muutub ja ka summad muutuvad. Täna me näeme ka seda, et see võimalik tulu 2025. aastal võiks olla aasta peale 200 miljonit.

 

allikas: err.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!