Tuesday , 19 January 2021

Arstid üle kogu maailma andsid teada KOHUTAVA HOIATUSE: ÄRGE TEHKE KOVID VAKTSIINI.

Püüdes võidelda suurte farmaatsiaettevõtete, meedia ja Big Techi tsensuuri vastu, üritavad arstid kogu maailmas hoiatada masse COVID 19 eksperimentaalsete vaktsiinide laastava mõju eest, mis kavatsetakse massiliselt süstida pahaaimamatusse avalikkusse, keda abistavad sõjaväed kogu maailmas.

 

Mis võiks neid arste, meditsiiniõdesid, teadlasi ja teisi tervishoiutöötajaid motiveerida nii kiretut palvet esitama? Nad tahavad harida avalikkust uue vaktsiiniklassi varjatud ohtude kohta, mida hakkatakse kõikidele maailma riikide kodanikele?

 

NEIL POLE MIDAGI SELLEST SAADA ja neil on palju kaotada, sealhulgas karjäär ja võib-olla isegi elu.

Miks nad seda teevad? Miks neid arste ja spetsialiste nii palju tsenseeritakse, kui uued COVID-vaktsiinid on tegelikult “ohutud ja tõhusad”? Mis on see, mida meedia ja valitsus varjavad, mida nad ei taha, et üldsus teaks?

 

Nad teevad seda, sest nad on arstid ja teadlased, kes tegelikult mõistavad PÄRIS teadust selle taga ja teavad nende laastavaid potentsiaalseid tagajärgi, kes otsustavad selle väga mürgise ja ohtliku vaktsiini võtta, ning püüavad päästa nii palju inimesi võimaliku suremise eest, mida see vaktsiin kavatseb põhjustada, sealhulgas surm, ajukahjustused, eluaegne autoimmuunhaigus, viljatus ja palju muud.

Palun vaadake seda videot ja nende kiireloomulisi avaldusi ning jagage seda siis võimalikult paljude inimestega, sest aega on vähe!

VIDEO:  https://ugetube.com/watch/KRzNzBGem9ZFmTi

Jaga

Vaata ka:

Kuressaare haigla: lõikusele pääseb vaid negatiivse testiga

Pärast pausi jätkuvad Kuressaare haiglas plaanilised operatsioonid, kuid endiselt kehtib patsientide lähedastele külastuskeeld, kirjutab Saarte …

Euroopa Liit: Vaktsineerimine jääb vabatahtlikuks.

BRÜSSEL, 18. jaanuar, AP-BNS – Euroopa Liit proovis esmaspäeval leevendada muret, et kodanikelt võidakse enne …

Sotsiaalkomisjon käsitleb istungil muudatusi vaktsiinitarnetes

Sotsiaalkomisjon käsitleb teisipäevasel avalikul istungil muudatusi vaktsiinitarnetes, teatas parlamendi pressiteenistus.   Riigikogu sotsiaalkomisjon jätkab istungi …

Õiguskantsler uurib autistidele ööpäevaringse teenuse osutamist

Õiguskantsler on asunud uurima, kuidas on korraldatud autistidele erihoolekande pakkumine, kuna ühe avaldaja hinnangul ei …