Esmaspäev , 4 detsember 2023
horoskoop

Armastuse kõige valusamad tõed, vastavalt tähemärgile


Jäär

Jäär on tuntud oma impulsiivsuse ja kirglikkuse poolest. Nad on sageli esimesed, kes armastavad ja esimesed, kes armastusest loobuvad. Jäärale võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi olla alati vastastikune. Nad võivad olla väga haavatavad, kui keegi, keda nad armastavad, neid tagasi ei armasta.

Sõnn

Sõnn on stabiilsuse ja kindluse otsija. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes on nendega samal lainepikkusel. Sõnnale võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei ole alati lihtne. See võib nõuda kompromisse ja ohverdusi.

Kaksikud

Kaksikud on intelligentsed ja uudishimulikud. Nad armastavad õppida ja kasvada ning otsivad partnerit, kes jagab nende huvisid. Kaksikutele võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla piisav. Mõnikord on vaja ka usaldust ja pühendumust.

Vähk

Vähk on tundlik ja emotsionaalne. Nad vajavad armastust ja tuge, et tunda end õnnelikuna ja täidetud. Vähile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla turvaline. Mõnikord tuleb läbi elada valu ja pettumus.

Lõvi

Lõvi on uhke ja enesekindel. Nad tahavad olla armastatud kedagi, kes austab neid ja nende saavutusi. Lõvile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla õiglane. Mõnikord tuleb leppida sellega, et teine inimene ei armasta sind sama palju kui sina teda.

Neitsi

Neitsi on kriitiline ja perfektsionistlik. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes on nende arvates täiuslik. Neitsile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla täiuslik. Mõnikord tuleb leppida sellega, et teisel inimesel on vead.

Vaata ka:

Otseylekanded Riigikogu istungisaalis tunnuspilt

Riigikogu võttis vastu kaks valitsuse usaldusküsimusega seotud seadust

Valitsuse algatatud ja teise lugemise eel valitsuse usaldusküsimusega seotud maapõueseaduse muutmise seadusega (296 SE) sätestatakse

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

error: Sisu on kaitstud!