Erakorralised uudised
horoskoop

Armastuse kõige valusamad tõed, vastavalt tähemärgile


Jäär

Jäär on tuntud oma impulsiivsuse ja kirglikkuse poolest. Nad on sageli esimesed, kes armastavad ja esimesed, kes armastusest loobuvad. Jäärale võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi olla alati vastastikune. Nad võivad olla väga haavatavad, kui keegi, keda nad armastavad, neid tagasi ei armasta.

Sõnn

Sõnn on stabiilsuse ja kindluse otsija. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes on nendega samal lainepikkusel. Sõnnale võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei ole alati lihtne. See võib nõuda kompromisse ja ohverdusi.

Kaksikud

Kaksikud on intelligentsed ja uudishimulikud. Nad armastavad õppida ja kasvada ning otsivad partnerit, kes jagab nende huvisid. Kaksikutele võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla piisav. Mõnikord on vaja ka usaldust ja pühendumust.

Vähk

Vähk on tundlik ja emotsionaalne. Nad vajavad armastust ja tuge, et tunda end õnnelikuna ja täidetud. Vähile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla turvaline. Mõnikord tuleb läbi elada valu ja pettumus.

Lõvi

Lõvi on uhke ja enesekindel. Nad tahavad olla armastatud kedagi, kes austab neid ja nende saavutusi. Lõvile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla õiglane. Mõnikord tuleb leppida sellega, et teine inimene ei armasta sind sama palju kui sina teda.

Neitsi

Neitsi on kriitiline ja perfektsionistlik. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes on nende arvates täiuslik. Neitsile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla täiuslik. Mõnikord tuleb leppida sellega, et teisel inimesel on vead.

Kaalud

Kaalud on tasakaalustatud ja harmooniat otsivad. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes jagab nende väärtusi. Kaaludele võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla kerge. Mõnikord tuleb teha raskeid valikuid.

Skorpion

Skorpion on kirglik ja intensiivne. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes neid täielikult mõistab. Skorpionile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla turvaline. Mõnikord tuleb olla valmis kaotama.

Ambur

Ambur on vabadust armastav ja seiklushimuline. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes jagab nende soovi maailma avastada. Amburile võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla piisav. Mõnikord on vaja ka ohverdusi teha.

Kaljukits

Kaljukits on praktiline ja töökas. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes jagab nende ambitsioone. Kaljukitsele võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla lihtne. Mõnikord tuleb teha kompromisse ja ohverdusi.

Veevalaja

Veevalaja on originaalne ja vabameelne. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes neid täielikult mõistab. Veevalajale võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla lihtne. Mõnikord tuleb teha kompromisse ja ohverdusi.

Kalad

Kalad on tundlikud ja intuitiivsed. Nad tahavad armastada ja olla armastatud kedagi, kes mõistab nende unistusi. Kaladele võib olla kõige valusam tõde see, et armastus ei pruugi alati olla piisav. Mõnikord on vaja ka usaldust ja pühendumust.

Vaata ka:

ILM

ILM: Teisipäev 17.06 – Kohati sajab hoovihma, sooja kuni +25C

Öösel: Lääne-Eesti saartel ja rannikul vähese ning vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Mandril on pilves

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

TÄIENDATUD: Harjumaal hukkus liiklusõnnetuses inimene

Täiendus kell 21:45 Kommenteerib Põhja prefektuuri Ida-Harju jaoskonna välijuht Ilja Pahhomov: Esialgsetel andmetel sõitis 37-aastane