love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop: Reede 17.11.2023

Jäär

Jääradel on reedel hea võimalus oma partneriga lähedasemaks saada. Jäärad peaksid olema avatud ja ausad oma tunnete suhtes ning näitama oma armastust oma partnerile.

Loe ka: Horoskoop – Reede 17 november 2023

Sõnn

Sõnnid võivad reedel tunda end oma partneri suhtes ebakindlalt. Sõnnid peaksid rääkima oma partneriga oma tunnetest ja püüdma leida lahenduse, mis sobib mõlemale.

Kaksikud

Kaksikute jaoks on reede hea päev romantiliseks kohtumiseks. Kaksikud võivad kohtuda kellegagi uuega, kes neile meeldib.

Vähk

Vähid võivad reedel tunda end oma partneri suhtes emotsionaalselt kaugena. Vähid peaksid võtma aega oma partneriga rääkimiseks ja oma tunnete väljaselgitamiseks.

Lõvi

Lõvidel on reedel hea võimalus oma partneriga lõbutseda. Lõvid peaksid planeerima midagi romantilist, mis neile mõlemale meeldib.

Neitsi

Neitsid võivad reedel tunda end oma partneri suhtes kriitiliselt. Neitsid peaksid olema ettevaatlikud, et oma partneri tundeid mitte haiget teha.

Kaalud

Kaaludel on reedel hea võimalus oma partneri suhtes sügavamat sidet luua. Kaaludel on hea võimalus rääkida oma partneriga oma unistustest ja eesmärkidest.

Skorpion

Skorpionid võivad reedel tunda, et nende partner ei mõista neid. Skorpionid peaksid olema avatud ja ausad oma tunnete suhtes ning rääkima oma partneriga sellest, mis neil muret teeb.

Ambur

Loe ka: Horoskoop – Reede 17 november 2023

Amburitele on reede hea päev oma partneriga uusi asju proovida. Amburid võivad planeerida midagi põnevat, mis paneb neid tundma end elevil.

Kaljukits

Kaljukitsed võivad reedel tunda end oma partneri suhtes liiga vastutustundlikult. Kaljukitsed peaksid võtma aega lõõgastumiseks ja oma partneri eest hoolitsemiseks.

Veevalaja

Veevalajad võivad reedel tunda end oma partneri suhtes vabalt ja lõdvestunult. Veevalajad saavad oma partneriga rääkida oma mõtetest ja tunnetest, ilma et peaksid muretsema, et neid mõistetakse valesti.

Kalad

Kalad võivad reedel tunda end oma partneri suhtes romantiliselt. Kalad võivad oma partnerile teha midagi erilist, mis näitab, kui palju nad neist hoolivad.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Viimsi vallas kadunud 71-aastast Kaisat

Täiendus 16.07.24 – Annan teada, et naine võttis lähedastega ühendust ning temaga on kõik korras.

minuaeg.com uudised

Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu kohtumine keskendus kahepoolse kaubavahetuse loomisele Ukraina ja Moldovaga ning maapiirkondade elujõulisuse säilitamisele

Eile kohtusid Brüsselis Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrid. Arutati, mil viisil toetada Euroopa Liiduga liitumiskõnelusi