Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Reede 17 november 2023

Jäär

Reede on hea päev oma eesmärkide nimel tegutseda. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, mida saad kasutada oma unistuste saavutamiseks. Ära karda võtta riske ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Loe ka: Nädalavahetuse horoskoop kõikidele tähemärkidele

Sõnn

Reede on hea päev oma lähedastega aega veeta. Tee midagi lõbusat ja nauditavat, mis paneb sind naeratama. Ära unusta ka oma tervisest hoolitseda ja piisavalt puhata.

Kaksikud

Reede on hea päev oma loomingulise poole arendamiseks. Võta ette mõni uus projekt või alusta oma blogi või veebisaidit. Ära karda väljendada oma ideid ja mõtteid.

Vähk

Reede on hea päev oma tunnete väljendamiseks. Räägi oma lähedastega sellest, mis sind murelikuks teeb või mis sind rõõmustab. Ära hoia oma emotsioone enda sees.

Lõvi

Reede on hea päev oma enesekindluse suurendamiseks. Tee midagi, mis paneb sind tundma end uhke ja väärtuslikuna. Ära karda näidata maailmale, kes sa oled.

Neitsi

Reede on hea päev oma elu organiseerimiseks. Tee nimekiri asjadest, mida sa tahad saavutada, ja alusta nendele eesmärkidele suunatud sammude astumisega. Ära karda küsida abi, kui seda vajad.

Kaalud

Reede on hea päev oma intuitsioonile kuulata. Tee otsuseid, mis tunduvad õiged, isegi kui need ei ole kõige populaarsemad. Ära karda minna oma teed.

Skorpion

Reede on hea päev oma saladuste jagamiseks. Räägi kellegagi, keda sa usaldad, sellest, mis sind painama paneb. Ära hoia oma tundeid enda sees.

Ambur

Reede on hea päev oma hariduse ja teadmiste arendamiseks. Võta ette mõni uus kursus või loe mõni huvitav raamat. Ära karda laiendada oma silmaringi.

Kaljukits

Reede on hea päev oma karjääri edendamisele. Tee pingutusi, et jõuda oma eesmärkideni. Ära karda võtta vastu uusi väljakutseid.

Veevalaja

Nädalavahetuse horoskoop kõikidele tähemärkidele

Reede on hea päev oma sõprussuhete tugevdamiseks. Tee midagi koos oma sõpradega, mis paneb teid naeratama. Ära karda olla sina ise.

Kalad

Reede on hea päev oma vaimse arengu jaoks. Tee midagi, mis aitab sul ühendust luua oma kõrgema minaga. Ära karda mõelda väljaspool kasti.

Üldised trendid

Reede on aktiivne päev, mil on palju energiat ja motivatsiooni. See on hea päev oma eesmärkide nimel tegutsemiseks ja oma elus positiivseid muutusi tegemaks.

Kuu liigub täna Kaljukitse tähtkuju, mis toob kaasa rohkem realismi ja praktilisust. See on hea päev oma karjääri edendamisele ja oma rahaasjade korrastamisele.

Päike on täna ühenduses Marsiga, mis annab juurde jõudu ja energiat. See on hea päev aktiivseks tegevuseks ja oma eesmärkide nimel võitlemiseks.

Päike on ka trigoonis Neptuuniga, mis annab juurde intuitsiooni ja empaatiat. See on hea päev oma loomingulise poole arendamiseks ja teistega ühenduse loomiseks.

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Lääne-Virumaal hukkus liiklusõnnetuses 12-aastane laps

Laupäeval kell 18.11 sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Väike-Maarja vallas Kamariku karjääris on juhtunud raske

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub