Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop: Neljapäev 2 oktoober 2023

Jäär

Oled täna eriti romantilises meeleolus. Sa soovid oma lähedastega aega veeta ja neile oma armastust näidata. Võib-olla on aeg korraldada romantiline õhtusöök või minna välja kohtingule.

Loe ka: Lühike aasta lõpu horoskoop kõikidele tähemärkidele

Sõnn

Täna on hea päev, et rääkida oma partneriga oma tunnetest. Oled valmis olema avatum ja ausam kui kunagi varem. See võib viia teie suhte süvendamisele.

Kaksikud

Täna tunned end vabalt ja vallatu. Oled valmis uusi inimesi tundma õppima ja uusi kogemusi saama. Võib-olla on aeg minna välja ja lõbutseda.

Vähk

Täna tunned end emotsionaalselt haavatavamana kui tavaliselt. Oled valmis oma partneriga oma tundeid jagama. See võib viia teie suhte lähedasemaks muutumisele.

Lõvi

Täna oled eriti enesekindel ja atraktiivne. Oled valmis flirtima ja uusi inimesi tundma õppima. Võib-olla on aeg minna välja ja lõbutseda.

Neitsi

Täna oled eriti praktiline ja ratsionaalne. Sa mõtled oma suhetele ja sellele, kuidas neid parandada. Võib-olla on aeg rääkida oma partneriga oma vajadustest ja soovidest.

Kaalud

Täna oled eriti loominguline ja intuitiivne. Sa oled valmis oma partneriga oma unistustest ja eesmärkidest rääkima. See võib viia teie suhte süvendamisele.

Skorpion

Täna oled eriti kirglik ja sensuaalne. Oled valmis oma partneriga lähedaseks saama. See võib viia teie suhte intensiivsemaks muutumisele.

Ambur

Loe ka: Lühike aasta lõpu horoskoop kõikidele tähemärkidele

Täna oled eriti optimistlik ja lootusrikas. Sa oled valmis oma partneriga tulevikust rääkima. See võib viia teie suhte uuele tasemele.

Kaljukits

Täna oled eriti tõsine ja vastutustundlik. Sa mõtled oma suhetele ja sellele, kuidas neid säilitada. Võib-olla on aeg rääkida oma partneriga oma pühendumusest.

Veevalaja

Täna oled eriti vaba ja iseseisev. Oled valmis oma partneriga oma piirangutest rääkima. See võib viia teie suhte võrdsemaks muutumisele.

Kalad

Täna oled eriti kaastundlik ja mõistev. Oled valmis oma partnerit toetama ja tema vajadusi täitma. See võib viia teie suhte tugevamaks muutumisele.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!