Pühapäev , 25 veebruar 2024
love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop: Laupäev 11.11.2023

Jäär (Aries): Jäär võib tunda pettumust armastuses, kuid ei tohiks kaotada lootust. Tähtis on vältida veebis surfamist või televiisori vaatamist, mis võib suhtlemist partneriga segada​​.

Sõnn (Taurus): Sõnni jaoks võib tekkida suhteprobleeme. Tähtis on hoida rahu ja püüda probleeme lahendada, selle asemel, et soovida olla üksi​​.

Loe ka: Horoskoop – Laupäev 11 november 2023

Kaksikud (Gemini): Kaksikute jaoks on täna hea päev keskenduda positiivsetele asjadele ja hoida armastavat suhtumist elus​​.

Vähk (Cancer): Vähi jaoks on oluline investeerida aega perega ja mitte lasta kolmandatel isikutel mõjutada suhet oma partneriga​​.

Lõvi (Leo): Lõvi peaks täna keskenduma positiivsetele aspektidele oma elus ja proovima leida rõõmu lihtsatest asjadest, nagu partnerile naeratuse saatmine​​.

Neitsi (Virgo): Neitsi peaks täna keskenduma oma eesmärkidele ja proovima leida rõõmu igapäevastest tegevustest, nagu jooga​​.

Kaalud (Libra): Kaalude jaoks võib olla kasulik veeta aega jalutades, et parandada suhet armastatuga​​.

Skorpion (Scorpio): Skorpion peaks pöörama tähelepanu laste tervisele ja veetma aega oma kallimaga, kes võib vajada täiendavat tähelepanu ja hoolt​​.

Ambur (Sagittarius): Amburi jaoks on täna hea päev romantikaks ja läheduseks oma partneriga​​.

Loe ka: Horoskoop – Laupäev 11 november 2023

Kaljukits (Capricorn): Kaljukits võib tunda vajadust veeta aega üksi, eemal perekonnast, et taastada sisemist tasakaalu​​.

Veevalaja (Aquarius): Veevalaja armuelu võib täna võtta uue pöörde, võimalik, et partner soovib rääkida tõsisematest teemadest nagu abielu​​.

Kalad (Pisces): Kalade jaoks on täna keskenduda perele ja sõpradele, kuid nad võivad leida raskusi oma tundeid armastatuga jagamisel​​.

Küünlad

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!