Erakorralised uudised
Apple announce iphone12pro 10132020.jpg.og

Apple’i uued iPhone’id ei suutnud investoreid rõõmustada ja aktsia hind kukkus

Apple’i uued iPhone’id, mis avalikustati teisipäeval, ei suutnud investoreid eriti rõõmustada. Apple’i aktsia hind kukkus pärast esitlust umbes 2,5%.

Investorid ootasid Apple’ilt suuremaid uuendusi kui need, mida esitletud mudelid pakkusid. Uued iPhone’id on küll võimekamad kui nende eelkäijad, kuid nad ei toonud kaasa mingeid revolutsioonilisi uuendusi.

Näiteks on iPhone 14 Pro ja 14 Pro Max varustatud uue 48-megapikslise pearookaamera ja 120 Hz värskendussagedusega. Need on märkimisväärsed uuendused, kuid need ei ole piisavad, et investoreid eriti põnevil ajada.

Samuti kritiseerisid mõned analüütikud Apple’i uue iPhone’i hinnapoliitikat. Uued mudelid on kallimad kui nende eelkäijad, mis võib takistada nende populaarsust.

Apple’i aktsia hind on viimastel kuudel langenud, kuna investorid on mures ettevõtte kasvutempo aeglustumise pärast. Uued iPhone’id ei suutnud investoreid eriti rõõmustada, mis võib aktsia hinna langust veelgi süvendada.

Siin on mõned põhjused, miks investorid Apple’i uutele iPhone’idele külmaks jäid:

  • Suuremad uuendused puudusid
  • Uued mudelid on kallimad
  • Investorid on mures ettevõtte kasvutempo aeglustumise pärast

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus