Erakorralised uudised
minuaeg.com uudised
www.minuaeg.com

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada liiklusohutust ja sõidutingimusi, tõsta tee kandevõimet ning eemaldada katte ebatasasused ja praod. Teetööd toovad kaasa muudatusi liikluskorralduses.

Taastusremondi käigus paigaldatakse kattele vajalikus ulatuses tasanduskiht, viiakse läbi freesimist ja tasandusfreesimist, parandatakse sõiduteele tekkinud defektid, uuendatakse teekatte kulumiskiht, vahetatakse välja osaliselt liikluskorraldusvahendid, täidetakse tugipeenrad ning tehakse uus teekatte märgistus.

Tegemist on keskkonnahoidliku taastusremondi pilootprojektiga, kus töövõitja kasutab EURO 6 nõuetele vastavaid N-kategooria veomasinaid ning vähemalt Stage 3 heitmenormide standardile vastavat ehitustehnikat.

Kaks kuud kestva taastusremondi esmaste ettevalmistustööde, tasanduskihi paigalduse ning tasandusfreesimise töödega alustatakse 25. juunil. Kohati toimuvad tööd ka Jüri ringi ühendusteedel. Tallinna ringtee põhimaantee, ühendusteede ja jaotusringi asfalteerimine toimub öösel, kell 22.00–6.00. Reguleerijatega reguleerimisel ei tohi sõidukite ooteaeg ja töölõigu läbimisaeg ületada 5 minutit. Pärast asfalteerimistööde lõppu paigaldatakse liikluskorraldusvahendid ja tehakse uus kattemärgistus.

Ehitustööde tõttu on tavapärane liiklus häiritud. Palume liiklejatel varuda aega ja kannatust ning võimalusel kasutada liiklemiseks teisi marsruute. Täpsemat infot liikluskorraldusmuudatuste kohta saab jälgida TarkTee lehelt.

Töid teeb Tariston AS ning objekti maksumus on ligi 978 000 eurot, millele lisandub käibemaks.

Tööde lõpptähtaeg on 25. august.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale

Mazda pollurallikas Kolu Tammiku teel 24.07

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 24.07 – 25.07.2024

Tallinn 24.07 kell 22.42 said päästjad kutse Põhja-Tallinnasse Paavli tänavale, kus inimene oli roninud kasutuseta