Alexis Varnum

Alexis Varnum: Teisipäev 17.10.23 päeva sõnum.

Täna on agressiivse tule stiihia päev. Ühest küljest tuleb kasutada energiat aktiivse tegevuse ja eesmärkide saavutamise jaoks, kuid teisest küljest tuleb olla ettevaatlik oma tegevuses, iga järgmise sammu hoolikalt läbi mõeldes. Päev võib tuua palju kriise, seega on oluline analüüsida toimuvat ja olla valmis vigu parandama, ilma soovita kõike pooleli jätta.

Töös jätkub uute ettevõtmiste ja olulise tegevuse aeg. Kuid nagu juba mainitud, on oluline olla ettevaatlik: iga samm peab olema põhjalikult kaalutletud, mitte lihtsalt pea ees vette hüppama. See võib olla ohtlik mitte ainult tegevusele, vaid isegi inimesele endale.

Isiklikud suhted on nii spontaansed, et see võtab hinge kinni. Võivad tekkida vastuolud, mida tuleb lahendada või vähemalt arvesse võtta. Inimeste vahel võivad tekkida nõudmised, mida ei saa kohe täita, mis tähendab, et inimesed on rahulolematud, kuid nad otsivad lahendusi.

Tervis jälle pole eriti hea. Väsimus, nagu puudub jõud, raskus. Probleemid vererõhuga, võib tekkida nõrkus lihastes või liigestes, eriti ootamatult, kui kõnnid ja siis äkki nõrgenevad jalad. Olge ettevaatlik ja hoia ennast, praegu lihtsalt on selline aeg, mida tuleb lihtsalt üleelada.

Täna proovi olla siiras ja aus. On parem öelda tõtt, nagu sa seda mõtled ja tunned. Tõde väga kiiresti jõuab kohale ja loob selguse. Teiseks avab siirus praegu ukse usaldusele, koostööle ja ühendusele inimestega, kes on sulle olulised.

Soovin sulle imelist päeva!

Allikas: Alexis Varnum

Vaata ka:

people g7eec8d19a 640

Miks mõned inimesed vananevad palju kiiremini kui teised?

Mitme Eruroopa riigi teadlased jälgisid aastatel 1972–1973 sündinud inimeste vananemisprotsessi. Kui nad füüsiliselt olid 38-aastased,

freedom g51a1f3a69 640

Kas usklikud inimesed on õnnelikumad?

Paljud uurimused kinnitavad üksmeelselt: spirituaalsed ja usklikud inimesed muutuvad märksa harvem depressiivseks, nad ei kannata