Laupäev , 9 detsember 2023
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Teisipäev 17.10.23 päeva sõnum.

Täna on agressiivse tule stiihia päev. Ühest küljest tuleb kasutada energiat aktiivse tegevuse ja eesmärkide saavutamise jaoks, kuid teisest küljest tuleb olla ettevaatlik oma tegevuses, iga järgmise sammu hoolikalt läbi mõeldes. Päev võib tuua palju kriise, seega on oluline analüüsida toimuvat ja olla valmis vigu parandama, ilma soovita kõike pooleli jätta.

Töös jätkub uute ettevõtmiste ja olulise tegevuse aeg. Kuid nagu juba mainitud, on oluline olla ettevaatlik: iga samm peab olema põhjalikult kaalutletud, mitte lihtsalt pea ees vette hüppama. See võib olla ohtlik mitte ainult tegevusele, vaid isegi inimesele endale.

Isiklikud suhted on nii spontaansed, et see võtab hinge kinni. Võivad tekkida vastuolud, mida tuleb lahendada või vähemalt arvesse võtta. Inimeste vahel võivad tekkida nõudmised, mida ei saa kohe täita, mis tähendab, et inimesed on rahulolematud, kuid nad otsivad lahendusi.

Tervis jälle pole eriti hea. Väsimus, nagu puudub jõud, raskus. Probleemid vererõhuga, võib tekkida nõrkus lihastes või liigestes, eriti ootamatult, kui kõnnid ja siis äkki nõrgenevad jalad. Olge ettevaatlik ja hoia ennast, praegu lihtsalt on selline aeg, mida tuleb lihtsalt üleelada.

Täna proovi olla siiras ja aus. On parem öelda tõtt, nagu sa seda mõtled ja tunned. Tõde väga kiiresti jõuab kohale ja loob selguse. Teiseks avab siirus praegu ukse usaldusele, koostööle ja ühendusele inimestega, kes on sulle olulised.

Soovin sulle imelist päeva!

Allikas: Alexis Varnum

Vaata ka:

horoskoop minuaeg.com jpg

Horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär Jäär peaks keskenduma oma südame järgimisele, kuid samas ka mõistusega valikuid tegema​​. Jäärale soovitatakse

Giving birth to Life 1080x608 1

Päeva Sõnum Laupäevaks, 9. detsembriks 2023

1. Enesepeegeldus ja Isiklik Kasv: Tänane päev kutsub sind süvenema enesepeegelduse teekonnale. See on suurepärane

error: Sisu on kaitstud!