Wednesday , 19 June 2024
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Täiskuu Amburis saabub 23. mail ja toob endaga kaasa seikluste, lõbu ja mängude lainet!

Täiskuu Amburis saabub 23. mail ja toob endaga kaasa seikluste, lõbu ja mängude lainet! Harva esineb täiskuud, mis julgustab meid otsima rõõmu, mitte võtma asju liiga tõsiselt ja meeles pidama, et elu on rikas kogemus kõigi emotsioonide läbielamiseks.

Täiskuu ajal on hea tervitada enda rikkalikku mõtlemist ja vaadata tulevikku optimismiga. Seal, kus me varem võisime näha suletud uksi või takistusi, valgustab see täiskuu teed, võimaldades meil näha uut teed edasi. Selle täiskuu energia kasutamiseks on võtmeks tänulikkus. Mida rohkem me keskendume kõigile kingitustele ja rikkalikkusele enda ümber, mida rohkem me tähistame seda, kus me täna oleme ja tunneme end oma praeguses olukorras maailmas, seda rohkem kasu me sellest täiskuust tunneme.

Rõõmu täiskuu prioriteediks on muutmine. Kasuta eelolevat täiskuud meeldetuletusena sellest, et peaksite otsima rõõmu, tähistama kõike, mis paneb sind ennast hästi tundma ja viima oma ellu seiklusi ja mänge! Proovi midagi uut, kohtu sõpradega, kellega sa ennast hästi tunned, tee midagi, mis sütitab sinu kirge ja lihtsalt pea meeles, et elu ei ole ainult raske töö – need on suurepärased viisid selle energia häälestamiseks.

Samuti võib aidata vabaneda häbitundest selle pärast, et me toome rõõmu oma kavatsustega. Mõnikord võime tunda, et raske töö on vajalik, et end produktiivsena tunda või et me teeme muudatusi. Kuid mõnikord on parim asi, mida saame oma elus ja teiste elus muuta, see, et me naudime ja otsime rõõmu. Vaata ja tunneta, kas suudad kasutada täiskuu energiat, et muuta rõõm prioriteediks, ja näete, kuidas see hakkab sinu elu uude suunda liikuma.

Täiskuu julgustab meid edasi liikuma. Samuti julgustab meid leidma endas julguse ja vapruse võtta ette sammud, proovida midagi uut ja seista vastu sellele, millest me enda kohta usume. Võib-olla oleme terve elu roomanud, kuid nüüd on aeg astuda järgmisele etapile meie saatuse evolutsioonis.

Mai täiskuu pakub kõigile meile võimalust tõusta, kui oleme valmis hüppama. Võime avastada, et meie teele ilmub võimalus või et midagi meie minevikust jõuab lõpuks haripunkti. Meie poole on pööratud mõningane kosmiline õnn, saates signaale meie kavatsuste tugevdamiseks.

Kuidas töötada 2024. aasta mai täiskuu energiaga?

Tänulikkus. Tänulikkus. Tänulikkus. Kui soovid selle täiskuu rikkalikke vibratsioone endasse imada, pead häälestuma külluslikkusele ja kõige kiirem viis selleks on tänulikkus. Tänulikkus kõige selle eest, mis sinul hetkel on, võimaldab sinul tõsta oma vibratsiooni ja vaadata asju positiivsemalt. Kui sa koged raskusi, vaata kas saad paanikast välja murda, võttes aja maha ja pühendades aega naudinguks. Tee nauding ja rõõm oma kavatsuseks ning vaata, kuidas see aitab olukorda muuta.

Amburi Täiskuu pakub ka teatud julget ja vaprat energiat, mis julgustab meid astuma uuele tasandile ja tegema järgmise sammu. Sarnaselt sellele, kuidas laps õpib kõndima, võib alguses kõik tunduda hirmutav ja ebakindel, kuid kui me usume endasse, leiame lõpuks oma tee edasi.

Allikas: FB: Alexis Varnum

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline kuulata oma keha ja mitte ületada

taiskuu horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) neljapäeval 20.06.24 2024

Tähemärgid, Kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma Neljapäeval, 20. juunil 2024: 1. Sõnn (20. aprill