Alexis Varnum

Alexis Varnum: Päevasõnum 24.05.2023

Armsad sõbrad! Täna on kõige maagilisem päev sellel kuul, milles on haldjad ja vaimud, selline kevadine möll-muinasjutt. Inimesel tekib tunne, nagu ta oleks maagilises metsas: ümberringi toimub midagi arusaamatut, midagi ilmub ja kaob, palju juhuslikke apsakaid. Olukorrad tekivad iseenesest ja inimene peab nendega tegelema ning probleemid lahendama. Kuigi need hetked võivad olla salapärased, võivad ka väljapääsud olla samasugused – rõõmsad ja ootamatud. Vahel on vaja läbida katsumusi, et saada preemia vaimudelt.

Suhted võivad olla nii õrnad kui ka keerulised. Palju kohtumisi, palju armastuse energiat, kuid samal ajal võivad tekkida segadus ja plaanide muutmine. Tähtis on hoida oma mõtted kontrolli all ja mitte lasta negatiivsetel mõtetel takistada suhtlemist armastatud või meeldiva inimesega. Haldjad armastavad nalja visata armunute ja armastust otsivate inimestega, lahutades ja kokku viies neid vastavalt oma soovile.

Tervis võib olla kaootiline. Ärevus võib mõjutada vererõhku, südame lööke, hingamist ja põhjustada pearinglust. Ole ettevaatlik ja väldi teadvuse muutusi, mis tekitab alkoholi tarvitamine, sest see võib täna eriti tervisele negatiivselt mõjuda. Haldjatele ei meeldi alkoholi lõhn, kui teed looduses piknikut siis parem ilma alkoholita.

Täna tuleks hoiduda haletsusest, sest see võib jätta negatiivse jälje meeleolule. Paremini hoida oma plaane, ideid ja soove enda teada. Kuigi päev võib olla veider, pakub see ka põnevaid hetki. Vahel on veidi hirmutav, vahel lõbus. Julged, kannatlikud ja ruumi usaldavad inimesed võivad päeva lõpus saada haldjatelt võluväärse auhinna.

Soovin sulle head maagilist päeva, haldjate ja vaimude toetust, tugevat tervist, küllust, päikest, soojust, valgust, edu, raha ja õnne!

Allikas. Facebook: Alexis Varnum

Vaata ka:

mix rosemary 950x500 1

Sega alkohol rosmariiniga ja oota tulemusi – Üllatusest sa ilma ei jää

Kombineerige alkohol rosmariiniga, et luua mitmekülgne looduslik ravim, mis leevendab tselluliiti, juuste väljalangemist ja liigesevalu

salt orange 950x500 1

Kombineerige need 2 koostisainet – kodus kulda väärt, kuid keegi ei tea seda

Avastage kahe pealtnäha lihtsa koostisosa – apelsini ja soola – vaheline märkimisväärne sünergia. Siit saate