Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: neljapäev 5.10 päeva sõnum.

Armsad sõbrad! Sügis on täies hoos ja eesolev päev sunnib tõusma ja edasi liikuma, tegelema majapidamistöödega ja astuda raskustele vastu. Tuleb tegutseda, loobudes kahtlustest. Mõni saavutab oma eesmärgi, samal ajal kui teisele inimesele olulised sündmused tulevad ise külla.

Asjad võivad kulgeda edukalt, kuid nõuavad jõupingutusi. Asjaolud ei soodusta tööd, need kujunevad täiesti spontaanselt ja soovitud tulemuse saavutamiseks pead ennast tagasi tooma ja suunama oma tegevust õigele teele. See päev on sihikindlatele.

Suhetes kinnitatakse kontakte. Inimesed kirjutavad, helistavad, tulevad külla jne, mitte niivõrd mingite probleemide lahendamiseks, vaid selleks, et veenduda, et suhtlus jätkub, et suhted eksisteerivad, et kontakt on elav. See on peamine eesmärk, kuid muidugi võivad lahendamist leida ka konkreetsed küsimused.

Tervis on vastuoluline. Vanad haigused ei taha lahkuda, ka täna on võimalikud probleemid selgroo ja liigestega. Võib tekkida seisund, kus kõik valutab ja liikumine on raske. Liigu ka siis kui midagi valutab, käi, et mitte täitsa pikali jääda.

Sügis jätkub ja kuum kodune pirukas päästab paljudest raskustest. Mõnikord muutub päeva peamiseks eesmärgiks vaikne koht, kus saab lihtsalt keset elutorme midagi maitsvat süüa ja elu nautida. Las igaühel on selline koht.

Soovin sulle toredat päeva, midagi huvitavat ja imelist, romu, meeldivat meeleolu, kergust, rahu, valgust , armastust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas. Facebook http://Alexis Varnum

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!