Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Neljapäev 14.09 päeva sõnum.

Armsad sõbrad!
On algamas Noorkuu periood ja täna on päev enne Noorkuud. Täna ole tagasihoidlikum, isegi alandlikum, taltsutades oma rahulolematuse, viha, kadeduse ja kannatamatuse purskeid. Säilita enda sisemise rahu. Sel päeval ei kuula inimene iseennast ja võib oma hooletute sõnade või tegudega endale ebameeldivusi tuua. Viha tuleb kui bumerang sulle tagasi. Parem on täita oma ruumi armastusega ja valgusega. Päev, mil inimene saab tagasi selle, mida ta annab ja tunneb ja ta saab seda tagasi mitmekordselt.

Töö on rahulik. Töötulemus on olemas siis, kui inimene lihtsalt töötab oma harjumuspärasel alal, mida ta teab ja millega on harjunud. Lihtsalt tee hästi seda, mida oskad. Kui pole laiskust, saab sellel päeval kas hästi teenida või juhtkonnale oma tööd näidata, ning seeläbi teenida tulevikus preemiat. Lihtsalt tee oma tööd hästi. Muud pole vaja.

Suhetes on samuti oluline rahu ja rõõm. Ilmselt on see kõige olulisem asi, mida inimesed praegu üksteiselt vajavad. Kui suhted on olulised, siis kingi enda headust oma lähedastele. Täna on väga oluline pehme siirus. Ole pehmem, rahulikum, õrnem!
Enesetunne on aeglane. Inimene ei jõua: teha, mõelda, otsustada. Mida aeglasem on tegevus praegu, seda rahulikum on. Eri riske pole, kuid seisund on ebamugav.
Vabaneme kõigest mitte vajalikust: on aeg valmistada kodu sügiseks, sügisese pööripäevaks. Las sügise energia näeb sinu ruumi korras. Täna saad paberile kirjutada kõike, millest soovid vabaneda ja homme Noorkuul seda põletada.
Soovin sulle head päeva, armastust, valgust, rahu südamel ja hinges, kergust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas: FB Alexis Varnum

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 26. – 27.02.2024

Tallinn 27.02 kell 7.41 said päästjad väljakutse Mustamäele A.H.Tammsaare teele, kus tänavavalgustusposti kaabel rippus ohtlikult.

minuaeg.com uudised

Eelmisel aastal taotles Eestilt rahvusvahelist kaitset rekordarv inimesi

2023. aastal taotles Eestilt kaitset üle 12 766 inimese, kellest enamus olid Ukraina sõjapõgenikud. Ajutist kaitset

error: Sisu on kaitstud!