Alexis Varnum

Alexis Varnum: Kolmapäev 4.10 päeva sõnum.

Armsad sõbrad! Täna on taas kergem päev. Võimalusel hea on jalutada sügistel tänavatel, arutada naabritega tulevast talve, marineerida viimaseid kurke… Kokkuvõttes lihtsalt mõtlemine, suhtlemine, igapäevaste tegevuste tegemine, talveks varude kogumine… Kerge ja õhuline päev, mis kulgeb rahulikult ja ei nõua erilist pingutust.

Asjades on parem planeerida midagi lihtsat. Täna keeruliseks jääb mõistus ja ilma selge plaanita inimene on kui tuul, kuhu tõmbab sinna ka viib. Tahaks haarata ühte ja siis teist asja, lõpuks aga ei saa midagi tehtud.

Suhetes puhub lõunatuul, mis ei too kaasa suuri muutusi, suudab see ikka suunata positiivsetele muutustele. Väike tõuge, rõõmu energia, kokkulepe tulevikuks või oleviku kinnitamine. Enne külma on alati oluline säilitada soojust.

Tervis on sügisene. Võid tunda külma. Liigesed ja selg on nõrgad, võivad esineda probleemid mälu ja mõistmisega. Tundub, et sa tead, mis on kaks korda kaks, kuid nagu ei tule meelde või sa ei mõista palju see kokku tuleb.

Kui mõtlemine on raske (see möödub varsti) lülita ümber näiteks söögi tegemisele, proovi mõnda uut retsepti. Sel päeval valmistatud toidud on eriti maitsvad. Maitsev toit on aeglaselt mööduva päeva hea täiendus.

Soovin sulle lihtsat ja rõõmsat päeva, kergust, rahu, valgust , armastust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas: Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

freedom g51a1f3a69 640

Kas usklikud inimesed on õnnelikumad?

Paljud uurimused kinnitavad üksmeelselt: spirituaalsed ja usklikud inimesed muutuvad märksa harvem depressiivseks, nad ei kannata

kirst

Lapsed on hämmingus, kirstus oli võõras inimene kellele olid ema riided seljas.

Põhja-Carolina Surnukuur Palub Vabandust Ehmatava Segaduse Pärast: Õed Leidsid Kirstust Võõra Inimese Ühes Põhja-Carolina surnukuuris