Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
Alexis Varnum

Alexis Varnum: Kolmapäev 10.05 sõnum

Armsad sõbrad! Vaikuse päev: inimene saab teadmisi raamatutest või muudest allikatest, mitte teistelt inimestelt. Töö on samuti vaikne: tõsised asjad ei õnnestu või õnnestuvad vaid tõsise pingutuse kaudu. Praegu on pisut imelik aeg, kui sa ei tea mida edasi tuleb teha ja oled segaduses. Mõnikord on raskused seotud enda intellektuaalsete piirangute, mõtlemise piirangute või teadmiste puudumisega. Inimene peab töölt eemale astuma ja pöörduma raamatute, juhendite ja viidete poole. Uued teadmised laiendavad teadvust ja võimaldavad tööle naasta.

Suhetes säilib impulss. Inimesed võivad tutvuda või jätkata oma praegust suhtlust, kuid oluline pole niivõrd oma vahel rääkimine, kui jälgimine. See, kes palju räägib, ei näe teist, vaid kuuleb ainult iseennast. See, kes vaikib, võib näha ja kuulda midagi olulist ja intensiivne suhtlus võtab palju energiat.

Enesetunne on piisavalt tugev, taastumine pärast Varjutuste Koridori jätkub. On energiat liikumiseks, teadvus on selge ja puhas, mis soodustab õppimist. Silmadele on riski all, seetõttu püüa lugedes hoida piisavat valgustust.

Enda plaanide ja unistuste hoidmine endas on endiselt oluline. Kui sa oma plaanidest räägid need näevad välja nagu tehtud, seetõttu kaotavad nad jõudu täitmiseks. Lisaks võib inimene alistuda teiste inimeste mõjutustele: ebavajalikele nõuannetele või kriitikale. Kuid uute plaanide või ajakava koostamine või uute ideede otsimiseks on just sobiv aeg. Need plaanid on mõistlikud, selged ja realistlikud.

Soovin sulle ilusat päeva, valgust, armastust ja head enesetunnet. Olgu tänane päev täis rõõmu ja positiivsust, ning täitugu sinu soovid ja unistused. Edu, raha ja õnne!

Allikas. Facebook Alexis Varnum

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!