Erakorralised uudised
elekter

Alexela tõstab osadel börsipaketi klientidel hinda viiekordselt

Koos eelmise kuu elektriarvega teavitas elektrimüüja Alexela teatud osa oma kliente hinnatõusust, mis neid alates juunist ees ootab. Alexela elektriteenuste tootejuhi Martin Müürisepa sõnul on tegu tavapärase praktikaga, kuid samas on kirja saanud needki kliendid, kellel ei ole hinda 2019. aastast saati tõstetud.

Kui seni pakkus Alexela olemasolevatele klientidele börsielektri marginaaliks 0,1 senti/kWh ja üheeurost kuutasu, siis uue hinnakirja järgi on marginaal tõusnud viis korda. Kuutasu tõusu puhul on piirdutud veidi alla kolmekordse hinnatõusuga. Hinnatõusu teavituse on artikli kirjutamise hetkeks saanud paarsada inimest, kuid Alexela esindaja sõnul on veel hulk kliente samalaadse kirja lähiajal saamas.

Uue hinnakirjaga nõustumisel hakkab uus hind kehtima 1. juunist. Kui aga sellega ei nõustu, saab klient iseteeninduse kaudu sõlmida uue lepingu ning sel puhul on uus marginaal varasemaga võrreldes neli korda kõrgem ehk väiksem kui automaatselt nõustumise korral.

Loe edasi SIIT

Aallikas: raha.geenius.ee

Vaata ka:

men flirting 850x560 1

Kuidas aru saada, kas keegi on sõbralik või flirdib?

Tänapäevane kohtinguelu peaks justkui aina lihtsamaks muutuma, sest igaühe telefonis ja arvutis on võimsaid abivahendeid,

naine

MILLISED TÄHEMÄRGID ON KÕIGE KEHVEMAD PERENAISED?

Kõik kaksteist tähemärki on teatud määral erinevad ning neil on ühtlasi nii positiivseid kui ka