Tuesday , 26 January 2021

Aasta noorsportlane 2020 on Kelly Sildaru  

Eesti Olümpiakomitee telegalal „Spordiaasta Tähed 2020“ kuulutati pühapäeval aasta noorsportlane 2020 auhinna laureaadiks 18-aastane freestyle-suusataja Kelly Sildaru.

 

Viiendat aastat järjest Eesti aasta noorsportlaseks valitud Kelly Sildaru avaldas auhinna üle heameelt. „Ma kindlasti ei pea ennast täna enam nii noorsportlaseks kui võib-olla kaks aastat tagasi, aga mul on siiralt hea meel see auhind vastu võtta pärast sellist omapärast aastat!“ ütles Sildaru.

 

2020. aasta jaanuarikuus võitis tol hetkel 17-aastane Sildaru üheksa päeva jooksul kolm medalit: esmalt krooniti ta Lausanne’is pargisõidus noorte olümpiavõitjaks, seejärel võitis ta Colorados Aspenis toimunud X-mängudel rennisõidus ja pargisõidus kuldmedali.

Aasta noorsportlase valivad ajakirjanikud ja organisatsioonid. Hääletusel osales 63 spordiorganisatsiooni ning 45 spordiajakirjanikku, Kelly Sildaru valisid esimeseks nii spordiorganisatsioonid kui ka ajakirjanikud.

 

„Spordiaasta Tähed 2020″ auhinnagalat korraldab Eesti Olümpiakomitee ning toetavad Eesti Kultuurkapital ja Postimees Grupp.

Allikas. BNS

Jaga

Vaata ka:

Ott Tänak jätkab Monte Carlos kolmandal kohal

Autoralli MM-hooaja avaetapil Monte Carlos juhib reedese võistluspäeva järel rallit waleslane Elfyn Evans (Toyota), Ott …

Delfi asus toetama Henry Sildarut.

Eesti suurim uudisteportaal Delfi sõlmis koostööleppe Henry Sildaruga.     “Otsustasime Henry Sildarut toetada ja …

Saaremaa õpetajad panevad lapsi joogat tegema

Saaremaa ühisgümnaasiumi pedagoogid võtsid kätte ja viisid ellu oma pikaajalise soovi pakkuda lastele võimalust pinges …

vangla

Jalgpallurite kokaiiniäri võtmetegelane Tauno Laasme jääb vanglasse

Jalgapallurite kokaiiniäri võtmetegelane Tauno Laasme jääb vanglasse, sest riigikohus ei võtnud tema kaitsja kaebust arutusele. …