Kelmused
21. oktoobril tuli teade, et Nõmmel elav 54-aastane naine nägi internetis investeerimiskuulutust ja läks seal reklaamitud veebilehele ja jättis oma telefoninumbri, misjärel temaga võeti telefoni teel ühendust. Investeeringu korraldamiseks andis naine oma andmed alates isikukoodist ja lõpetades pangakaardi numbritega. Naine maksis 250 eurot sissemaksuraha ja võttis seejärel Bondora AS-ilt 4100 eurot laenu, millest 3500 eurot maksis kelmidele. Kokku maksis naine kelmidele 3750 eurot.
21. oktoobril laekus teade, et 15. oktoobril helistati Lasnamäel elavale 36-aastasele mehele, esitleti ennast pangatöötajana ja teavitati meest tema pangakontol toimuvatest kahtlastest tehingutest. Nende peatamiseks paluti mehel anda enda isikukood, SEB internetipanga kasutajatunnus ja krediitkaardi andmed. Seejärel paluti mehel ennast autentida ja kinnitada mobiil-ID abil toiminguid, mida mees vastavalt juhistele ka tegi. Selle tulemusena muudeti tema konto limiite ja teostati mehe kontode vahel tehinguid summas 10 000 eurot. Raha jäi mehele siiski alles, kuna ta pöördus ise panka ja sai kinnituse, et tegemist on petukõnega.
21. oktoobril anti teada, et 12. oktoobril helistas 21-aastasele Põhja-Tallinnas elavale naisele naine, kes tutvustas end Swedbanki töötajana ja selgitas, et keegi tahtvat saada juurdepääsu tema pangakontole ning võtta tema nimel laenu. Seejärel selgitati naisele, et tema konto deaktiveeriti ja alustati raha ülekandmist uuele kontole. Naine kinnitas kõik tehingud nagu palutud ja selle tulemusena tekitati temale kahju üle 3000 euro.