Enesekindluse puudumine
Enesekindlus on esimene asi, mis sinu kasuks tööle hakkab. See ei eelda seda, et sul peab enesekindluseks tohutult põhjust olema – kui sa enesekindlust üles näitad, siis üldiselt eeldatakse, et sul on selleks ka alust. Naine, kellele sa läheneda üritad, ei pruugi sinuga kõiges nõustuda, aga ta austab sind. Austus on aga eelduseks, et sa talle atraktiivseks muutuksid.
Valetamine
Keegi ei keela sul pisut liialdada või asju tähtsamaks rääkida, aga täielikku muinasjuttu pole ka mõtet rääkida. Sinul läheb see tõenäoliselt meelest, aga temal mitte. Seega varem või hiljem tuleb sinu valelikkus välja ja rikub kogu seni saavutatud progressi.
Väldi oma tehtud lolluste kirjeldamist
Kindlasti on sul lugusid, kui oled midagi rumalat teinud (näiteks mõne liiklusmärgi ära kaaperdanud ja koju vedanud või bussipõrandale vanatädi poekotti oksendanud), mis su sõpru alati naerma ajavad. Ei maksa eeldada, et need ka su kaaslast naerma ajavad, vähemalt esimestel kohtumistel kindlasti mitte. Naistele meeldivad (või neile lihtsalt meeldib mõelda, et neile meeldivad) mehed, kellel on väärikust ja elegantsi.
Oma eksidest rääkimine
Eelmised tüdruksõbrad on ALATI halb jututeema, sest ükskõik, mida sa ütled, on võimalik sinu vastu kasutada. Kui sa oled liiga positiivne, siis on see kahtlane, tekib küsimusi stiilis „oled sa temast ikka üle saanud?“. Kui sa oled liiga negatiivne, hakkab ta mõtlema, kas sa hakkad kunagi ka temast niimoodi rääkima. Kui sa teemat paanilist lõpetada püüad, võib jääda mulje, et varjad midagi. Seega – võimaluse korral väldi teemat või anna neutraalseid ja pinnapealseid vastuseid.
Liigne klammerdumine
Flirtimine peaks olema lõbus ja mänguline, kui sa aga liigselt klammerdud, jätab see meeleheitel mulje ja ta tüdineb sinust peagi. Ühel peol olles ei pea sa kogu aeg tema küljes rippuma – võta mõni jook, vestle teiste tuttavatega. Küll te uuesti teineteiseni jõuate. Veel enam, kui sina pole klammerduv, on suur tõenäosus, et tema hakkab sinu tähelepanu otsima.