Friday , 24 September 2021
photo 1496595351388 d74ec2c9c9cc

Väikesed valed, mida kõik naised räägivad.

Öelda „kõik naised“ on muidugi väga enesekindel, aga nii see kipub üldiselt olema, et naistel on mingid asjad, mida nad otse öelda ei taha.

Väikeste eranditega, mis reeglit kinnitavad, on iga naine ühel või teisel perioodil kasutanud järgmisi väikeseid valesid:
Ütle, mida sa päriselt mõtled

Tavaliselt tähendab see, et ta tahab kuulda seda, mida tema arvab, mitte sina. Kui ta küsib sinu nõu näiteks riietuse osas, siis ta ei taha tegelikult kuulda, et sinu meelest on need kaks pluusi täpselt ühesugused, vaid seda, et ta näeb mõlemas suurepärane välja või et ta näeb üldse kõiges, mida ta kannab suurepärane välja. Halvemal juhul pead siiski kahe pluusi vahel valima ja siis pead tõenäoliselt aru andma, miks sa arvad, et ta teises kole on (kuigi sa pole kunagi sellise mõte peale tulnudki).

Ei midagi!

Kui ta sulle küsimusele „Mis viga on?“ nii vastab, siis see on alati halb märk. Ei midagi on alati midagi! See lihtsalt tähendab seda, et ta on sinu peale piisavalt vihane ega vaevu põhjuseid selgitama (sest need on tema peas ilmselged, hoolimata sellest, kas sina üldse aru saad, mille ümber probleem keerleb). Sellise vastuse korral on kõige targem ennast rahulikuks sundida ning öelda, et sa ei lähe enne kuhugi, kui tead, et tal on kõik hästi. Äkki jää hakkab selle peale sulama.

Ma olen maganud n-arvu meestega

Kui meeste puhul kehtib reegel, et nad tavaliselt lisavad tegelikule partnerite arvule vähemalt kolm, siis naised kipuvad vastupidi tegema. Seega number, mida ta sulle ütleb, on tõenäoliselt tegelikult mõne inimese võrra suurem.

Jaga

Vaata ka:

12586772t1h39c1

FOTO: Kirsti Timmeri uus välimus.

“Kui natukene jälgid, mida suhu pistad, siis tulemuseks on kahe nädalaga miinus 4kg,” muigab Timmer, …

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Tarokaart

Reede 24.09 Tarokaart on MÜNDID 5

Mündid 5 pole just heade mõjudega kaart. Seetõttu tuleks täna olla valmis mitmesugusteks tagasilöökideks ja …