Erakorralised uudised
95307916 114855173544829 4039130782965432320 o

7 asja, mida sa peaksid kallima jaoks iga päev tegema.

7 asja, mida sa peaksid kallima jaoks iga päev tegema.

 

õige kallim inimene on keegi, kellest hoolid ja keda armastad kogu südamest. Eriline inimene on keegi, kes toetab sind, on sulle alati abiks ja kellega koos olles tundub, et aeg jääks justkui seisma. Kuid kiire elutempo kõrval võib ununeda, et kallimale tuleb oma armastust väljendada iga päev. Kuidas näidata kaaslasele iga päev, kui väga sa teda armastad? Toome sinuni 7 lihtsat asja, mille abil saad armsamale näidata, kui palju ta sinu jaoks tähendab.

 

 

1. Naerata, kallista ja tee musi

Naeratamine teeb nii sinu kui ka kaaslase päeva rõõmsamaks. Alusta päeva naeratusega ja päev muutub koheselt palju säravamaks teie mõlema jaoks. Positiivne ja lustlik hoiak toob teie vahele headust ja rõõmsameelsust ning loob lõbusa tuju.

Lisaks võiksid kallimale teha iga päev kalli ja musi. Tee kaaslasele hommikul armas musi, enne kui tööle lähed. Pärast väsitavat tööpäeva tee armsamale kalli ja hoidke end teineteise embuses. Näita partnerile musi-kalli abil, kui väga sa teda päeva jooksul igatsesid ja kui õnnelik sa oled, et saate jälle koos olla.

 

 

2. Kingi kallimale komplimente

Ütle kaaslasele, et ta on nii armas. Ütle kallimale, kui kena ta välja näeb. Või tee kompliment partneri iseloomuomaduse põhjal, mis teeb ta nii eriliseks.

Mõnikord võib kompliment olla ka kallima tänamine ja kiitmine. Aitäh, et sa valmistasid meile õhtusöögi, ma olen väga tänulik. Aitäh, et eile kodu koristasid, ma tõesti hindan sinu pingutust. Sa oskad nii hästi süüa teha, sa oled nii tubli.

Igaüks soovib aeg-ajalt kuulda ilusaid sõnu ja armsaid komplimente. Komplimendid tõstavad partneri enesekindlust, muudavad teid lähedasemaks ja tugevdavad mingil määral teie suhet. Seega, kingi kallimale komplimente ja las armsam tunneb, kui väga sa teda armastad.

 

 

3. Ütle kallimale: „Aitäh, et mind armastad“

 

Armastus on valik. Täna oma partnerit, et ta on teinud valiku sinuga koos olla ja et ta on teinud valiku just sind armastada. Kallim teeb iga päev valiku sind armastada, mistõttu on armas teda iga päev selle valiku eest tänada. Sinu partner valis just sinu välja miljardite inimeste seast, ole talle selle eest tänulik. Kuna partner sind nii väga armastab, siis ära unusta kallimale näidata, kui väga sina teda samuti armastad. Sest ka sina teed iga päev valiku just Teda armastada.

 

 

4. Kuula teda

Partneri kuulamine on oskus, mis nõuab tõsist pühendumist ja keskendumisvõimet. See tähendab, et pead kogu oma tähelepanu pöörama ainult kaaslasele ja tema sõnadele. Kuigi kuulamine võib tekitada pisut raskusi, aitab kuulamine üksteisega paremini suhelda ja leida probleemidele kergemini lahendusi.

Pea meeles, et õige kuulamine ei ole selline, kui partner räägib sinuga, kuid sina kuulad teda vaid ühe kõrvaga, sest kasutad samal ajal nutitelefoni. Eemalda kõik võimalikud häirivad tegurid, vaata kallimale silma ja tõesti kuula teda. Partneril on kindlasti midagi huvitavat öelda.

 

 

5. Leia kaaslase jaoks aega

Nii lihtne see ongi! Leia kallima jaoks aega iga päev ja veetke koos aega. Valmistage üheskoos õhtusöök, minge koos kinno, külastage teatrit, tehke koos trenni, mängige kodus lauamänge või vaadake üksteise kaisus filme. Veetke koos aega ja suhelge teineteisega.

Ühine kvaliteetaeg muudab teie suhte tugevamaks, toob teid üksteisele lähemale ja aitab teil püsida õnnelikus suhtes. Näita kallimale, et hoolid temast ning leia iga päev tema jaoks aega, et teha koos midagi lõbusat ja toredat.

95417842 114853240211689 9030413870803451904 o

 

6. Näita, et armastad teda

Kui armastad oma kallimat, oled tema nimel kõigeks valmis. Seega oled valmis oma armastust tegude abil tõestama. Sa võid kaaslasele aeg-ajalt suuri üllatusi teha, kuid igapäevaselt võid oma armastust väljendada ka lihtsate tegudega. Tee armsamale massaaži, võta ta öösel tugevasti kaissu, ole talle toeks, valmista talle romantiline õhtusöök, kingi talle õrn suudlus, saada armas sõnum või lihtsalt hoia tema käest kinni.

 

 

7. Julgusta kallimat eesmärkide saavutamisel

Meil kõigil on unistused ja eesmärgid. Kuid elus tuleb hetki päevi, mil tunned, et unistused liiguvad sinust vaid kaugemale ja lihtsam on anda alla. Sellisel hetkel on mõnikord vaja kõigest partneri julgustust, et ületada takistused ja liikuda edasi oma unistuste poole. Seetõttu on oluline, et julgustaksid kallimat ja jagaksid talle neid õigeid sõnu, mis ei lase tal oma unistustest ja eesmärkidest nii kergemeelselt loobuda. Tee seda iga päev, kas või mõni minut päevas, ja näita armsamale, et oled talle ja tema unistustele alati toeks.

Need seitse lihtsat sammu aitavad muuta teie suhte tugevamaks ning näitavad kallimale, kui väga sa temast hoolid ja kui väga sa teda armastad. Paku armsamale parimat hellitust ja tee seda iga päev, sest kallim on seda kõike väärt.

Vaata ka:

Koerte katk

Uus seadue kava: 2025.a sündivaid koeri ei tohi ketis pidada

VTK käsitleb loomakaitseseaduse muudatust, mis keelustab koerte alalise ketispidamise. Et mitte seada ohtu tänaseid ketikoeri

nastya dulhiier 1oo PSe024s unsplash

Horoskoobi hädaolukord: kuidas ellu jääda, kui sinu tähtkuju võtaks maailma üle (vihje: hoia šokolaadi ja huumorimeelt varuks!)

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäär on see sõber, kes saabub peole nagu tornaado,