Horoskoop

5 tähemärki, kellel on alati 100 mõtet korraga peas.

JÄÄR (21. märts – 19. aprill)
Jäärade graafikud on alati tihedalt sisustatud. Nad multifunktsioneerivad, lepivad kokku kohtumisi, mis peaksid toimuma täpselt samal ajal ning üritavad oma päevakavva mahutada nii palju kui võimalik. Kui nad aga võtavad endale vaba päeva, et lihtsalt mitte-midagi teha, ei suuda nende keha ega aju enam lõõgastuda ja tulemusena on nad ikkagi stressis, lastes mõteteparvel peas edasi-tagasi lennata. Kuna Jäärad on harjunud igapäevaselt kiiresti otsuseid vastu võtma ja tegutsema, siis muutub nende jaoks ka sarnane mõtteviis üsna tavapäraseks asjaks.
KAKSIKUD (21. mai – 20. juuni)
Kaksikutele meeldib teistega mõtteid ja ideid vahetada ning õppida uusi asju, kuid aeg-ajalt tekib neil sellisest elutempost üleerutus. Kui Kaksikute õlul on korraga väga palju asju, muutuvad nad väga intensiivseks. Peas keerlevad mõtted koormavad nad üle, nad muutuvad toksilisteks ning ei suuda enam keskenduda. Needsamad mõtted ei lase Kaksikutel ka tihtilugu magada ja mõjutavad nende tervist. Parim asi, mida Kaksikud proovida võiksid, on rahuneda maha ja see ei ole nende jaoks kuigi lihtne.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Kas on võimalik olla liiga loominguline? Jah, kui oled tähtkujult Kalad, kellel on nii palju ideid, et nende teostamiseks ei jagu kunagi käsi. Kalad ei aeglusta sammu, kui nende pead on mõtetest üleujutatud, vastupidi – nad proovivad nendega kuskile jõuda. Ja siis saabuvad ajad, kui Kalad ei maga, töötades mitme projekti kallal varajaste koidutundideni. Selline ülestimuleeritus annab neile väga palju energiat. Loomulikult võib projekt, mille kallal nad töönarkomaani usinusega higistasid, osutuda üliedukaks – kuid kas vili on oma hinda väärt?

AMBUR (22. november – 21. detsember)
Amburid on vabad hinged ning maailmas on palju asju, mida nad kogeda tahavad. Vahel satuvad nad iseenda planeerimise ning ülemõtlemise lõksu ning ei suuda puhkusereisi või aastaplaani detaile lahti kirjutades enam välja lülituda, kui aeg on voodisse minna. Nad muutuvad liiga erutunuks ega suuda magama jääda. Amburid tunnevad tihti, et nende mõtted jooksevad erisuundades, mis teeb keskendumise võimatuks.
VEEVALAJA (20. jaanuar – 18. veebruar)
Täpselt nagu Kaladki, on Veevalajad väga loomingulised ning suudavad alati mõelda välja viisi, kuidas sama asja veel paremini teha. Nende elus on tihti etappe, kui peas tiirlevad ideed ei lase unerahul saabuda. Ideede sorteerimine võib Veevalajatele tunduda osana loomeprotsessist, kuid tegelikkuses ei suuda nad seda alati edukalt teha. Veevalajatele on äärmiselt oluline veeta mõnda aega omaette, soovitavalt looduses, kus nad saavad oma mõtteid paremini kuulda ning aeglustada uute ideede pealetulekut.

Jaga
Back to top button