5 koheselt nähtavat märki nõmedast, vastikust ja agressiivsest inimesest | MinuAeg
Laupäev , 9 detsember 2023
kristina flour BcjdbyKWquw unsplash

5 koheselt nähtavat märki nõmedast, vastikust ja agressiivsest inimesest

Siin on 5 koheselt nähtavat märki toksilisest, passiiv-agressiivsest inimesest:

  1. Nad teevad kahemõttelise komplimendi. Passiiv-agressiivsed inimesed kasutavad sageli kahemõttelisi komplimente, et teisi maha teha ilma otseselt silmitsi seisma. Näiteks võivad nad öelda midagi sellist nagu: “See on suurepärane riietus, aga see pole minu stiil.”
  2. Nad kasutavad irooniat. Passiiv-agressiivsed inimesed kasutavad sageli irooniat, et väljendada oma viha või pettumust viisil, mis on kaudne ja varjatud. Näiteks võivad nad öelda midagi sellist nagu: “Oh, sa oled nii abivalmis.” sarkastilise häälega.
  3. Nad jätavad sind sõnatuks. Passiiv-agressiivsed inimesed jätavad sageli sind sõnatuks, et teisi karistada või oma tahte peale saada. Nad võivad keelduda sinuga rääkimast, sinu kõnedele vastama või sind isegi vaatamast.
  4. Nad teevad vabandusi. Passiiv-agressiivsed inimesed teevad sageli vabandusi oma käitumise eest, isegi kui see on ilmselgelt vastuvõetamatu. Näiteks võivad nad öelda midagi sellist nagu: “Ma ei tahtnud sinu tundeid haiget teha,” või “Ma tegin lihtsalt nalja.”
  5. Nad on manipulatiivsed. Passiiv-agressiivsed inimesed on sageli väga manipuleerivad ja kasutavad sageli süütunnet, haletsust või muid taktikaid, et saada seda, mida nad tahavad. Näiteks võivad nad öelda midagi sellist nagu: “Mul on nii kahju, et ma olen nii suur koormus,” või “Ma ei tea, mida ma ilma sinuta teeksin.”

Kui sa tead kedagi, kes näitab neid märke, on oluline seada piirid ja vältida nende mängude sisse sattumist. Oluline on meeles pidada, et sa ei ole vastutav nende käitumise eest ja et sa väärid, et sind koheldakse austusega.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev on sinu jaoks hea päev romantika jaoks.

taroskoop minuaeg.com jpg

Taroskoop – Laupäev 9 detsember 2023

Jäär (21. märts – 19. aprill) Homne päev toob sulle kaasa rahu ja tasakaalu. Sa

error: Sisu on kaitstud!