Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
sadsa

5 karmi tõde kui oled armuke abielus mehele.

  1. Sa oled alati teiseks parim. Pole vahet, kui palju ta sulle ütleb, et armastab sind ja et sa oled tema elus kõige olulisem inimene, oled sa alati teiseks parim tema naisele. Ta on tema laste ema, inimene, kellega ta on elu üles ehitanud, ja inimene, kellega ta on kohustuse võtnud. Sa ei saa sellega kunagi konkureerida.
  2. Sa oled alati ootuses. Sa ei tea kunagi, kus sa temaga seisad. Ta võib sulle öelda, et ta lahkub oma naisest, aga ta ei pruugi seda tegelikult kunagi teha. Ta võib sind aastaid kaasa vedada, andes sulle just piisavalt lootust, et sa tuleksid tagasi veelgi rohkem.
  3. Sa oled alati üksi. Sa ei saa kunagi temaga täielikult oma elu jagada. Ta peab alati osa endast sinust varjama, sest ta ei taha, et tema naine temast teada saaks. See võib olla väga üksildane ja isoleeriv kogemus.
  4. Sa oled alati see, kes saab haiget. Lõppkokkuvõttes on see alati “teine naine”, kes saab kõige rohkem haiget. Abikaasaga mees võib lõpuks lahkuda oma naise pärast sinu, aga ta on tõenäolisem, et jääb temaga. Ja isegi kui ta temast lahkub, ei ole mingit garantiid, et ta on sulle truu.
  5. Sa väärid enamat kui seda. Sa väärid koosolemist kellegagi, kes on sinule kättesaadav ja pühendunud. Sa väärid koosolemist kellegagi, kes paneb sind esikohale. Ära leia end olukorrast, kus oled “teine naine”.

Kui sa oled abielus mehega suhtes, siis palun mõtle, mida sa sellelt tegelikult saad. Kas sa oled valmis olema suhtes, mis põhineb valedel ja pettustel? Kas sa oled valmis olema see, kes saab lõpuks haiget? Kui ei, siis on aeg lahkuda. Sa väärid enamat.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!