Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
kevad scaled

4 päeva ilm. Tulemas on päikest,vihma, lörtsi ja lund. Õhutemperatuur on 1..20°C.

Sünoptik Kairo Kiitsak

*Madalrõhkkona mõju suureneb, kõrgrõhkkonna mõju väheneb.

*Suureneb vihmahoogude tõenäosus. Nädala esimeses pooles on ka väike äikesevõimalus.

*Nädala esimene pool on veel üsna soe, nädala keskpaigast alates muutub ilm jahedamaks. Võib-olla poetab nädala teises pooles vihma sekka ka midagi tahkemat. ????

*Tuleoht püsib suur, aga hakkab vihmade abil järk-järgult vähenema.

*Tuul puhub esialgu lõunakaarest, nädala lõpus rohkem läänekaarest.

*Päevamaksimumid tõusevad nädala esimeses pooles kuni 20 kraadini ja kohati veidi kõrgemalegi. Nädala teises pooles kõigub enamasti 10 kraadi ümber.

*Öine õhutemperatuur langeb nädala teises pooles paiguti alla 0 kraadi ja maapinnal esineb halla.

Esmaspäev 24 aprill

Päeval: Pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab hoovihma. Kagu-Eestis on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul, saartel ja põhjarannikul ka läänekaare tuul 3-9, mandril puhanguti kuni 14 m/s, pärastlõunal nõrgeneb järk-järgult ja pöördub idakaarde, õhtul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 9..15, ida pool 15..20°C. Tuleoht on väga suur!

Teisipäev 25 aprill

Öösel: Enne keskööd on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Pärast keskööd kagu poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub kagu- ja idatuul 4-10 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C.

Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mõnes kohas sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on saartel ja rannikul 9..15, mandril 15..20°C.

Kolmapäev 26 aprill

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.

Päeval: Pilvisus tiheneb. Paljudes kohtades sajab vihma. Õhtul lõuna poolt alates sadu lakkab. Tuul pöördub kagust edelasse ja tugevneb 5-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 11..17, saartel ja rannikul 5..10°C, pärastlõunal langeb.

Neljapäev 27 aprill

Öösel: Mutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab mitmel pool vihma. Puhub lõunakaare tuul 4-10, öö hakul rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 4-10, pärastlõunal saartel puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 7..12°C.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!