Wednesday , 1 December 2021
ilm
ilm

4 päeva ilm – Öökülmad on tulemas, kuni -5°C.

Pühapäev:
Päeval. Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 6-11, puhanguti 13, rannikul 16, põhjarannikul 8-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 9..12°C.

Esmaspäev.
Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ja sajuta ilm. Puhub kirdetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5, maapinnal 0..-5, rannikul kuni 9°C.
Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Sajuta. Puhub kirdetuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 8..11°C.
Teisipäev
Öösel: Muutliku pilvisusegaja sajuta. Puhub ida- ja kirdetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5, maapinnal 0..-5, rannikul kuni 9°C.
Päeval: Pilves selgimistega ilm. Olulise sajuta. Puhub kirdetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on 7..11°C.

Kolmapäev.
Öösel:Muutliku pilvisusega ja sajuta. Puhub idakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4, maapinnal 0..-5, rannikul kuni 9°C.
Päeval:
Pilves selgimistega ilm. Õhtul sajab Lääne-Eesti saartel kohati vihma. Puhub lõunakaare tuul 2-7, õhtul tugevneb Hiiu- ja Saaremaal 7-12 m/s. Õhutemperatuur on 8..12°C.

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …