Wednesday , 1 December 2021
snowfall g131a51e91 640

4 päeva ILM: Lund hakkab sadama ja õhutemperatuur on -6…+8°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. On üksikute vihma- ja lörtsihoogude võimalus. Puhub loode- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15, rannikul 9-14, puhanguti kuni 23 m/s, pärastlõunal nõrgeneb. Õhutemperatuur on 3..7°C.

Pühapäev.
Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s, hommikul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -1..+3, rannikul kuni +5°C.
Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi, õhtul on sajuhooge laialdasemalt. Puhub loode- ja läänetuul 5-9, rannikul puhanguti 13 m/s, õhtul tugevneb. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Esmaspäev.
Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on lörtsi- ja lumehooge. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, tuulele avatud rannikul kuni +3°C.
Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund, suurem on võimalus Eesti idapoolses osas. Puhub loode- ja põhjatuul 3-9, ennelõunal põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3, saarte rannikul kuni +3°C.

Teisipäev.
Öösel: Lääne-Eesti saartelt alates pilvisus tiheneb ning hakkab lörtsi ja vihma sadama, sekka võib tulla ka lund, sadu laieneb öö jooksul üle maa kagu suunas. Mandril sajab esialgu tihedat lund ja lörtsi, seejärel mõnel pool ka vihma. Edelatuul tugevneb 6-11, puhanguti 15, saartel ja rannikul 10-15, puhanguti kuni 22 m/s, hommikuks pöördub läände ja loodesse. Õhutemperatuur on Ida-Eestis -3..-6, Lääne-Eestis -3..+3°C, hommikuks tõuseb. Teedel suur libeduseoht!
PäevaL: Muutliku pilvisusega ilm. Paljudes kohtades sajab nii lund, lörtsi kui ka vihma, pärastlõunal jääb sadusid harvemaks. Puhub lääne- ja loodetuul 6-10, puhanguti 13, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti 17-21 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..+3, saarte rannikul kuni 6°C.

Kolmapäev.
Öösel: Pilves, üksikute selgimistega ilm. Mõnel pool sajab lund ja lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s, vastu hommikut tugevneb edelatuul 8-13, saartel ja rannikul puhanguti 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel kuni +6°C.
Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Hommikupoolikul sajab Ida-Eestis kohati lund, Soome lahe ääres võimalik ka vähene vihm. Pärastlõunal on sajuvõimalus väike. Puhub edela- ja läänetuul, pärastlõunal pöördub järk-järgult loodesse 7-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 1..7°C.

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …