Wednesday , 26 January 2022
Hobifotograaf Silver

4 päeva ilm 12-16.12- Sajab, lund, lörtsi ja vihma. Õhutemperatuur on -5..+6°C.

Esmaspäev,
Öösel: Pilves selgimistega ilm. Lund ja lörtsi sajab peamiselt Ida-Eestis, lääne pool üksikutes kohtades lörtsi ja vihma. Mitmel pool on udu ja jäidet. Puhub läänekaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C.
Päeval: Pilves, üksikute selgimistega ilm. Mõnel pool sajab nõrka lund või lörtsi. Hommikupoolikul püsib mitmel pool udu, on jäidet. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s, õhtul pöördub lõunakaarde. Õhutemperatuur on -1..+3°C.

Teisipäev.
Öösel:
Pilves selgimistega suurema sajuta ilm. Hommikul suureneb Lääne-Eestis saju tõenäosus. Lõuna- ja edelatuul tugevneb 5-10, hommikul rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel 0..+2°C, hommikuks tõuseb ka mandri lääneosas kuni +2°C-ni.
Päeval: Pilves ilm. Tihe sadu levib läänest itta. Lääne-Eestis sajab vihma ja lörtsi, ida pool lörtsi ja lund, kohati tuiskab. On jäiteoht. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-12, rannikul puhanguti 15-17 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 0..+4, ida pool 0..-3°C, õhtuks tõuseb.

Kolmapäev.
Öösel:
Pilves ilm. Ida-Eestis sajab mitmel pool lund ja lörtsi, pärast keskööd sadu lakkab. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, hommikul tugevneb saartel puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.
Päeval: Pilves ilm. Ajuti sajab vihma. Puhub edelatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Neljapäev.
Öösel:
Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärast keskööd sadu lakkab. Puhub edela- ja läänetuul 4-10 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.
Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on vihma- ja lörtsihood, õhtul sadu hõreneb. Puhub edela- ja läänetuul 4-10 m/s, keskpäeval lääne poolt alates pöördub loodesse 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 1..5°C.

Foto: @Hobifotograaf Silver

Jaga

Vaata ka:

pension

Valitsus algatas riikliku pensionikindlustuse seaduse ja kogumispensionide seaduse muutmise seaduse eelnõu,

Valitsuse algatatud riikliku pensionikindlustuse seaduse ja kogumispensionide seaduse muutmise seaduse eelnõu (475 SE) on esitatud …

mikk

OLULINE: Ringkonnakohus mõistis Lihula tulistajale Mikk Tarrastele eluaegse vangistuse

Tallinna ringkonnakohus muutis Pärnu maakohtu süüdimõistvat otsust karistust puudutavas osas, mõistes Mikk Tarrastele (33) 20 …

kaja kallas 90185653

Kaja Kallas: Kiirtest ei kaitse mitte kedagi nakatumise eest ja neid tagasi ei tooda

Peaminister Kaja Kallase sõnul lähtub valitsus teadusnõukoja soovitusest ning kiirteste alternatiivina vaktsiinipassile lähiajal tagasi ei …

covid19 triniti scaled

Advokaat Paul Keres: valitsus rikub põhiseadust, kui jätkab seniste piirangutega ja teadusnõukoda on ühekülgne.

Valitsus rikub põhiseadust, kui jätkab seniste piirangutega, kuigi koroonaviiruse omikroni tüve tulek on olukorda kardinaalselt …