Uudised

4 päeva esmaspäev-neljapäev ILM: Sajab lund, lörtsi ja vihma, õhutemperatuur on +4..-15°C

Esmaspäev.
Öösel: Pilves selgimistega ilm. Sajab lörtsi ja lund, saartel ka vihma. Puhub lääne- ja loodetuul, hommikuks pöördub põhjakaarde 3-9, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saartel ja rannikul kuni +2°C, pärast keskööd tõuseb mandril.
Päeval: Pilves, üksikute selgimistega ilm. Ennelõunal võib paiguti lund sadada. Puhub põhjakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+3°C.

Teisipäev.
Öösel: Pilves selgimistega ilm. Pärast keskööd hakkab lund sadama, saartel võib ka lörtsi tulla. Tuul pöördub lõunakaarde 1-7, rannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -4..-9, kohati kuni -12, saartel ja läänerannikul -1..-4°C.
Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, pärastlõunal sajuvõimalus väheneb. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9 m/s, saartel nõrk muutliku suunaga tuul. Õhutemperatuur on -1..-7, Lääne-Eesti saartel +2..+4°C.

Kolmapäev.
Öösel: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on -4..-9, Kagu-Eestis kohati -13, saartel ja läänerannikul -1..-5°C.
Päeval: Ennelõunal on pilves selgimistega ilm, pärastlõunal pilvisus hõreneb. Sajuta. Puhub valdavalt ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, saartel ja läänerannikul kohati kuni +1°C.

Neljapäev.
Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8, hommikul rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -6..-12, kohati -15, saartel ja läänerannikul -1..-5°C.
Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -2..+3°C.

Jaga
Back to top button