Thursday , 2 December 2021
lorts
Man with umbrella during snow storm in the street

4 päeva 15.11 – 18.11 ilm: Sajab vihma, lörtis ja õhutemperatuur on -5 ..+7°C.

Esmaspäev.
Päeval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Ennelõunal puhub lõunakaare tuul 2-8, pärastlõunal tugevneb edela- ja lõunatuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -2..+2, läänerannikul kuni +4°C.

Teisipäev.
Öösel: Pilvisus tiheneb. Saartel ja rannikualadel sajab kohati vähest vihma ja lörtsi. Puhub enamasti edelatuul 5-11, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on Ida-Eestis -2..-5, Lääne-Eestis -1..+4°C, hommikuks tõuseb.
Päeval: Enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on +2..+7, Kagu-Eestis 0°C lähedal.
Kolmapäev.
Öösel: Pilves ilm. Mitmel pool sajab enamasti vähest vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 0..+6°C.
Päeval: Pilves. Kohati sajab vähest vihma. Puhub enamasti lõuna- ja kagutuul 4-10, rannikul tugevneb pärastlõunal puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on +2..+6°C.

Neljapäev .
Öösel: Pilves ja sajab vihma, kohati ka lörtsi. Puhub lõuna- ja kagu, saartel lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on +1..+6°C.
Päeval: Pilves selgimistega ilm. Hooti sajab mitmel pool vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 6-12, põhjarannikul puhanguti 17, saartel ja läänerannikul edela- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 3..7°C.

Jaga

Vaata ka:

louis hansel wVoP Q2Bg A unsplash scaled

Ministeeriumi teatel käivad väljas söömas vaid jõukamad inimesed

Programmi Eesti Maitsed juht Aivar Hanson käis toitlustussektori nimel välja ettepaneku, mis aitaks niigi keerulisse …

Tanel Kiik crop scaled

Terviseminister Tanel Kiige väljavahetamisel võib olukord hoopis hullemaks minna

Tänasest Kaja Kallase portreeloost selgub muu hulgas, et peaminister ei taha tervise- ja tööminister Tanel …

jaunt and joy of EmRp0jwg unsplash scaled

USA: Venemaa võimaliku kava kohta tungida Ukrainasse on tõendeid

USA on näinud asitõendeid, mis viitavad võimalikule Venemaa sissetungi kavale Ukrainasse, ütles kolmapäeval Ühendriikide välisminister …

collin armstrong 8FxJi5wuwKc unsplash scaled

T​artu Prismas kasutati maskita kliendi peal jõudu.

Laupäeva hilisõhtul Tartus Sõbra Prismat külastanud noormees sattus nägema enda sõnul mõistmatut olukorda. «Selle asemel, …