Erakorralised uudised
71601307 10221632012164270 3673858443099242496 n

2 oktoobril algab Meeste ajajärk.

Aeg soosib mehelikku, sirgjoonelist, avatut, töökat, rahulikku ja edasiviivat.

See aeg ei soosi vähimalgi määral tühje sõnu, hämamist, libedat pugejalikkust, manipuleerimist, autust ega laiskust.

Mehed on sel perioodil kõiges erakordselt edukad, mis teises lauses kirjeldatud. Ka naised on sel ajal sellistes asjades edukad, aga aeg soosib meest ennekõike, tõstes ta aukohale ja premeerides teda tema püüdluste eest.

Need mehed, kes aastaid vaikides oma tööd teinud, näinud pealt, kuidas libedikud tühja pläma ajades edu saavutavad, näevad nüüd ka seda, kuidas elu sellised tegelased tatikollidena välja sülitab.

Kõrgeid positsioone hakkavad kaotama ja on juba kaotanud, väga suur hulk selliseid mehi, kes aastaid populaarsed olnud – populism on seni edu valem olnud. Inimeste äraostmine tühjade sõnadega on olnud mänglevat kerge, kuniks nüüd kõik laiali valgub – elu seda enam ei soosi, punkt.

Vaikides, töökalt oma asja ajanud mehed hakkavad nüüd saama pakkumisi uksest ja aknast, nende unistused kihutavad kiirrongina täitumise poole ja hüüda jõuab vaid: vägev!

Sirgjoonelised, ausad, töökad ja avatud naised saavad taas üle pika aja hingata ja rahulikult, mõnuga tööd teha. Aeg soosib nende tegemisi ja mehed kõrvalt panevad veel toetava õla alla ka.

Naised, kes seni olnud edukad läbi kavaldamise, pugemise, näitlemise ja ohvrirolli pugemise, saavad nüüd paraku vastu näppe. Naine on loodud armastama ja looma, mitte talle antut ära kasutama.

Aeg soosib tarkust, selle sõna kõige puhtamas mõttes. Käitu targalt, mõtle targalt, otsusta targalt.

Ole aus, ole otsekohene, ole mõistlik. Tarkuseks ei ole kavaldamine, tarkuseks ei ole tõe väänamine ega musta valgeks rääkimine.

Ajajärk algab, nagu juba öeldud, 2. oktoobril ja kestab see 2 aastat ja 2 kuud, lõppedes 01.12.2021

Mehed, sündinud aastatel 1972 ja 1975 on erakordselt edukad ja just selles, millest nad unistanud on. See range kontoriametnik, kes salamisi tegelikult puutööst unistanud, aga peljanud nälga jääda, viib nüüd oma unistused niimoodi ellu, et teistel ei jää muud, kui vaid imetlusest ahhetada.

Need mehed, kes tahtnud asjad pakkida ja ära minna, kuhu iganes, teevadki seda sellise eduga, et vaid loetud päevad peale minekut ollakse õnnelik ja rahul üle pikkade aastate.

Need teadlased, kes aastaid justkui paigal tammunud, tundes, et pole vajalikud ega ära kuulatud, saavad nüüd sellise toetuse ja kõlapinna, et ihukarvad on püsti isegi konkurentidel.

Ja just teaduse valdkonnast tulevadki need kõige suuremad läbimurded Meeste ajajärgul – inimkond astub edasi sedasi sedavõrd suure sammu, et üllatame vanajumalat ennastki…

Mehed, sündinud aastatel 1967, 1965, 1963 – teie isegi pole mõelnud mingitest läbimurretest enam, aga nüüd visatakse teid sellisesse edukeerisesse, et võtab korralikult võhmale. Väga meeldivalt võhmale. Mõne kuuga tunnete, et elate täiesti uut elu, nagu oleks kolmandale ringile läinud, kõik vägev ees ootamas. Väge täis väga vägev!

Mehed, sündinud 1951, 1964, 1968, 1979, 1988 ja 1997 – teie üllatate ennast ka, kohe korralikult. Te ei teadnud, et teie sees selline pool ka on. Te ärkate aastal 2020 pea igal hommikul selle tundega, et kas see olen tõesti mina? See, kes seda kõike teeb, korraldab, haldab, ehitab ja õpetab? Jah, olete küll, teile on antud selles elus korda saata ka neid asju, millest te unistanudki pole!

1977, 1974, 1989 – vaevu jõuate turvavöö kinnitada, kui kohalt tuiskate! Armastus, raha, tunnustus ja siis jälle otsast peale – armastus, raha, tunnustus ja lõppu näha pole.

Mis muud, kui ärge siis unustage lähedastele oma rikkust, armastust ja tähelepanu jagada, nii kasvab see veel võimsamalt.

Need sünniaastad, mida eraldi välja toodud ei ole,neile kehtib üleüldne jutt sama võimsalt, kui teistele.

Mis toob Meeste ajajärk naistele?

Ei rohkem ega vähem, kui seda, et saate olla oma meeste printsessid sohvapatjadel. Olla ilus, olla armastatud, olla hoolitsetud ja hoitud. Nautige, naistele saab see ajajärk olema ilus ja selle sõna kõige sügavamas tähenduses!

Pildi eest aitäh Urmas Nemvaltsile!

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus