Erakorralised uudised
kaerauad

19-aastane purjus noormees peksis Pärnus oma ema.

8.1.2023 Lääne prefektuuri ööpäevainfo

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine

7. detsembril sai politsei teate, et Pärnus läks 19-aastane joobes noormees kallale oma emale. Politsei pidas 19-aastase noormehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Kelmus

6. detsembril anti politseile teada, et novembri alguses postitas Järvamaal elav mees Facebooki soovi osta oma sõiduautole mootorit, mille peale võttis temaga ühendust mees, kes lubas talle soovitud mootori müüa. Kannatanul paluti mootori eest erinevatel ettekäänetel teha osamakseid erinevate isikute arvetele, kuid lubatud kaupa ei ole kannatanu saanud ja pole tagasi saanud ka tasutud raha. Kahju on 550 eurot.

Omavoliline sissetung

7. detsembril sai politsei teate, et 4. detsembril tungis 45-aastane mees Pärnus ukseluku lõhkumise teel oma endise elukaaslase elukohta. Kahju on 100 eurot.

Saaremaa

Kelmus

7. detsembril sai politsei teate, et soov.ee keskkonna kuulutuse kaudu on mehelt välja petetud kahe telefoni ostmiseks üle kantud raha. Kahju on 300 eurot.

Politsei, kelmus, facebook,

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 1 märts 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

minuaeg.com horoskoop

Nädalavahetuse horoskoop kõikidele tähemärkidele.

Nädalavahetusel tähistaevast vaadates võivad erinevate tähemärkide esindajad leida endale sobivaid juhiseid ja nõuandeid. Siin on

error: Sisu on kaitstud!