Sunday , 19 September 2021
sadsa

11 naljakat fakti naiste kohta.

Rahvusvaheline naistepäev on taas kord kohe-kohe käes, nii et on paras aeg pidada meeles kõiki maailma naisi lihtsalt ja just sellepärast, et nad on naised, ning anda meestele teada, mis muudab naised täiesti vastupandamatuks. Kui sul on ikka veel kahtlusi, siis loe, sest faktid räägivad enda eest!

FAKT NR 1. NAISED TÕEPOOLEST RÄÄGIVAD ROHKEM

Kas arvad, et jutt sellest, et naised räägivad rohkem kui mehed, on lihtsalt müüt, millel pole tegelikkusega midagi ühist? Tegelikult ei ole sul õigus: uuringud näitavad, et naised räägivad päevas umbes 20 000 sõna. Ja mehed? Nemad jäävad oma 7000 sõnaga päeva kohta üsna kaugele maha. Nii et kui oled naine ja kuuled tihti, et räägid liiga palju, võib see isegi tõsi olla!

FAKT NR 2.NAISTELE TÕEPOOLEST MEELDIB HUULEPULK

Enamikule naistest meeldib huuli värvida, kuid neile meeldib seda ka süüa. Muidugi ei tunnista nad seda ja ilmselt isegi ei ole sellest teadlikud. Uuringud igal juhul näitavad, et keskmine naine sööb elu jooksul ära 2–3 kg huulepulka. Loodetavasti jätavad nad magustoidu jaoks ka natuke ruumi…

FAKT NR 3. NAISED PILGUTAVAD ROHKEM JA LUKSUVAD VÄHEM

Kui oled naine ja plaanid mõne mehega ainiti otsavaatamise võitluse maha pidada, siis mõtle järele, sest suure tõenäosusega sa kaotad. See pole sinu nõrkus, vaid lihtsalt teaduslik fakt, et naised pilgutavad silmi kaks korda sagedamini kui mehed, nii et sul võib selle harjumuse vältimine raskem olla. Teisest küljest võid tunda rõõmu elust, milles on palju vähem luksumist: uuringutulemuste kohaselt luksuvad naised keskmiselt vähem kui mehed.
FAKT NR 4. NAISTELE TÕEPOOLEST MEELDIB SEE, MIDA NAD NÄEVAD

Kas sulle on jäänud mulje, et naised veedavad palju aega peegli ees? Tegelikult võib see olla rohkem kui pelgalt mulje, sest naised kulutavad päris palju aega oma peegelpildi imetlemisele. Tegelikult rohkem kui ettegi kujutatakse: umbes 120 tundi ehk viis täispäeva aastas. Ilmselt meeldib neile väga see, mida nad näevad.

FAKT NR 5. NAISTEL POLE KOLMANDAT SILMA

Tõsi, naistel ei ole kolmandat silma, kuid neil võib olla kolmas nibu. Seda ei tule just kuigi sageli ette, kuigi statistika näitab, et umbes 2%-l naistest on kolmas nibu. Imelik, natuke veider asi või hoopis veel üks omadus, mille pärast neid armastada? Sõltub sinust!

Jaga

Vaata ka:

vanga 1

Selgeltnägija Vanga müstiline surm

Bulgaaria pimedast selgeltnägijast Vangast, kes elas aastail 1911‒1996, on kirjutatud palju raamatuid ja talle on …

Tarokaart

Pühapäev 19.09 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme …

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Laupäeval 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Laupäeval 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …