Sunday , 16 January 2022
love 1

10 märki, et oled hea kaaslase oma ellu leidnud

Ta näeb pealispinna alla
Ta lihtsalt ei vaata sind, vaid viibib ka vaimses mõttes sinuga ja üritab sidet hoida. Ta üritab sind kui inimest tundma õppida ja mõista; sind näha nagu sa tegelikult oled.

Pilku, mida armastav inimene kasutab, on kerge teiste seast ära tunda. Kui su partner sind sel viisil vaatab, võid end õnnelikuks pidada.

Ta on paindlik, aga mitte allaheitlik
Paljud üritavad end teiste arvel pidevalt kehtestada ja paljud on nõus laskma endal peal talluda. Kummastki ei saa head partnerit.

Heas partneris leidub nii jõudu kui ka õrnust. Ta suudab nii paindlikkust kui ka pehmust näidata, aga ei lase endal talluda. Ta ei alusta tülisid, vaid leiab viise, kuidas need lõpule viia.

Ta teab, mida tahab, aga on kannatlik
Kui inimene tahab elus kuhugi jõuda, peab ta teadma, mida tahab. See ei tähenda muidugi, et kõik peavad maailmameistrid või miljardärid olema, aga heal partneril on elu suhtes mingi plaan või ambitsioon.

Sihini jõudmine pole aga alati kerge, nii et heal partneril on ka kannatlikkust – nii elu suhtes kui ka just teie kahe suhtes. Kannatamatud jõuavad kiiremini lõpule, aga selline lõpp ei pruugi olla selline nagu alguses plaanisite ja tahtsite.
Ta oskab süüa teha
Oleme ausad: partner, kes oskab hästi süüa teha, on alati seksikas. Oskus teistele kulinaarseid naudinguid pakkuda muudab igaühe natuke atraktiivsemaks.

Kes oskab süüa teha, teeb endale tõenäoliselt ka regulaarselt ise süüa, mis tähendab, et toitub tervislikumalt kui paljud – mis tähendab, et ta on ka tervem kui paljud teised. Ja hea partner on kindlasti muuhulgas terve partner.

Ta on aktiivse loomuga
Füüsiline aktiivsus muudab ka füüsiliselt atraktiivsemaks (hea vorm ei lähe kunagi moest) ja see kajastub ka voodielus. Esmalt ei pruugi selline asi kõige tähtsam olla, aga pikas plaanis omandab tunduvalt rohkem kaalu.

Ta suudab sind naerma panna, ja naeratama
Kui partner ei suuda sind kunagi naerutada, hakkab teil pikemas plaanis tõenäoliselt koos igav. Sama käib võime kohta naeratama panna, mis viitab, et ta suudab armsalt mõjuda.

Kirjeldatud omadused tekitavad seda tugevama sideme, mida kauem suhe kestab.

Sa tunned, et ta tõesti hoolib
See on muidugi tore, kui partner ütleb, et armastab sind – aga see peab ka tema tegudes ja hoiakus tunda olema. Ilusatel sõnadel on väärtus, aga kui tema teod ei kaldu seda toetama, ei ole sa ilmselt leidnud parimat võimalikku partnerit.

Ta on valmis vahel vaidlust kaotama
Paarid ikka vaidlevad ja tülitsevad. Lähedast suhet päris ilma selleta pole vist võimalik ettegi kujutada.

Vaieldakse tihti põhjusel, et vähemal üks osapool arvab, et õigus on ainult temal. Kui partner on väga vaidlushimuline, saab eeldada, et ta usub, et sa pidevalt millegi suhtes eksid.

Aga hea partner ei taha pidevalt tõestada, et sa eksid. Eriti, kui vaidlusteema juhtub olema suuresti maitse asi.
Ta ei jäta sind hätta
Kui sa tõesti abi vajad, võid tema peale loota. See tõestab veelkord, et sõnad ilma tegudeta jäävad tühjaks, ükstapuha kui ilusalt need kõlavad.

Sinuga koosolemine muudab teda
Kui keegi sind armastab, tahab ta saada osa nii su elust, kehast kui ka mõttemaailmast. Ta tahab sellega ühineda ja selle ka natuke enda omaks teha.

Sinuga olemine muudab teda, tema hoiakuid elu ja maailma suhtes. Mis on sulle tähtis, saab ka temale tähtsamaks. Sa pole ainus, kes end tema järgi natuke kohendab.

Inimene, kes sind armastab, loobub osast endast, et teha ruumi osale sinust.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 16 jaanuar Tarokaart on MÜNDID KUNINGAS

MÜNDID KUNINGAS kaart näitab, et oled oma elus jõudnud mingi märkimisväärse verstapostini. Nüüd on võimalus …

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …