-1.6 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
SisuturundusViis kõigi aegade kõige ebatavalisemat slotikat

Viis kõigi aegade kõige ebatavalisemat slotikat

Slotikaid nimetatakse õigustatult hasartmängude klassikaks. Niinimetatud “ühekäelisi bandiite” võib kohata kõikjal alates luksuslikest kasiinomängude kuurortidest kuni pisikeste mängusaalideni. Viimastel aastatel on slotimängud muutunud ülipopulaarseks ka hasartmängu veebilehtedel. Uued kasiinod Eestis pakuvad samuti ulatuslikku mängude kogu.

Tänapäeval võid slotimänge pakkuvast online kasiinost, nagu Jackpoty, leida slotika sõna otseses mõttes igal teemal. Ja mõnedel neist mängudest on tõesti ebatavaline disain, teema või graafika. Oleme alljärgnevalt välja toonud unikaalsete funktsioonidega, loomingulise disainiga või lihtsalt veidrad slotikad.

Motorhead slotikas mängutootjalt NetEnt

See slotikas oli selgelt loodud rokkmuusika fännide vajaduste rahuldamiseks. Ühendkuningriigi legendaarse heavy metal bändi Motörhead järgi nime saanud tempokas mäng pakub mängijatele ainulaadset mängukogemust. Slotika viiel rullikul näed bändi juhfiguuri Lemmyt, hõbedast kellukest, kuldset tähte, hobuserauda ja traditsioonilisi kasiino sümboleid nagu kirsid ja punane seitse.

Kui sa ei saa ise Motörheadi kontserdil osaleda võid mängides lihtsalt sisse lülitada režiimi “Rock”, mis võimaldab slotika rullikuid keerutades kuulata bändi suurimaid hitte. Mängul on ka 76 võiduliini ning minimaalse panusega summas 20 senti annab see võitmiseks üsna hea võiduvõimaluse.

Cyrus the Virus slotikas mängutootjalt Yggdrasil

Kui sul pole pärast kaheaastast ülemaailmset pandeemiat viirustest veel kõrini, võid proovida seda Yggdrasili slotimängu. Mängu ülesanne on lihtne – võidukombinatsioonide loomiseks tuleb ritta saada erinevad viirused. Cyrus the Virus, sellest ka slotika nimi, ilmub kolmandale rullikule ja annab täiendava tasuta keerutuse.

Unikaalne slotika teema, vapustav animatsiooni ja elav muusika (kuuled taustal mängimas elektroonilisi lugusid) muudavad selle mänguautomaadi üheks veidramaks mänguks kaasaegsel iGamingu turul.

Bible Slots slotikas

Kui arvad, et püha raamatut ja hasartmänge ei saa kuidagi ühendada, siis arva uuesti. Eriti just pühendunud kristlaste jaoks, kes armastavad ka õnnemänge, on Super Lucky Casino loonud Bible Slots slotika. See on oma olemuselt tasuta mobiilirakendus, mis uurib kõige populaarsemaid lugusid suurimast kristlust pühitsevast raamatust. Saad mänguautomaatide rullikuid keerutada ja õppida tundma lugusid Aadamast ja Eevast, Noast või jõuludest.

Sharknado! slotikas mängutootjalt PariPlay

Kui oled Sharknado filmi superfänn on see slotimäng just sulle. Slotikas on isegi filmifrantsiisi poolt seaduslikult heaks kiidetud. Mängu rullikutel näed tegelasi filmist ja nende elule ähvardavaid surmavaid ohte, nagu valged haid, tornaadod, mootorsaed ja vasarad.

Kuid kõige veidram asi selle slotimängu juures on selle animeeritud taust. Rullikute taga näed haid veest välja hüppamas, et helikopterit hammustada. Mõnikord on taustal ka kolme hai uimed.

Machine Gun Unicorn slotikas mängutootjalt Genesis Gaming

Kui keegi peaks seda Genesis Gaming slotikat ühe lausega kirjeldama, siis võiks ta öelda, et see on nagu väikese armsa poni kohtumine zombide apokalüpsisega. Mäng tundub esmapilgul väga armas ja isegi lastele sobiv, kuna on kujundatud erksates värvides, taustal maagiline mets ja rullikutel kaunid ponid. Kui aga lähemalt vaadata, siis näed, et iga poni on relvastatud mingi surmava relvaga ja purkidesse on lukustatud hirmutavad zombide pead.

Mängul on taustalugu: maagilist ponide maad ründavad zombid. Väikesed olendid võitlevad nende vastu, kuid neid on arvuliselt vähem. Siin tuleb appi kangelane – sarve asemel kuulipildujaga varustatud ükssarvik – olukorda päästma. Ükssarvik on mänguautomaadi wild sümbol. Ja boonuse voorus hävitab ta purke zombie peadega.

Seega, kui sul on igav või kui soovid lihtsalt midagi uut proovida, siis proovi kindlasti neid slotimänge.

Veel artikleid