Friday , 17 September 2021
istock 000011686797small

Video! Tallinlanna räägib, kuidas tema poega koroonasüsti järel elustati.

Vahendame Telegram.ee artiklit

Eile rääkis Toompea lossis Riigikogu liikmele Kalle Grünthalile oma loo kahe lapse ema Tatjana Fitania, kelle vanem poeg sai 11. augustil oma esimese Pfizeri koroonavaktsiini. Noormees tundis ca 5 minuti pärast peale süstimist, et südamelöögid kiirenevad, hingata enam ei saa ja ta kukkus kokku. Krampides noormehele kutsuti kiirabi.
Teda elustati kohapeal ja viidi seejärel haiglasse, ent jälgimisele noormeest ei jäetud ning saadeti okseste riietega koju. Arst, kelle juurde ta hiljem kontrolli läks, ütles, et see on kindlasti väga harukordne juhtum ja ta võib julgelt minna ka teist süsti tegema. Tervisemurede osas ütles arst, et uuringutest suunab ta Haigekassa arvelt ainult kompuutertomograafiasse, ülejäänud uuringute/protseduuride eest peaks patsient ise tasuma.

Nimelt tunneb elu aeg spordiga tegelenud mees siiani nõrkust ja kohatisi hingamisraskuseid, samuti vaevavad teda elus esimest korda paanika- ja ärevushood, närvisüsteem on korrast ära. Edasi pöördus noormees Terviseametisse, et mida nüüd edasi teha – tal on vaja terveks saada ja tööd teha, sealt vastati, et nemad aidata ei oska. Teist süsti ta teha ei soovi ja turvatunne meditsiinisüsteemi suhtes on langenud – kui midagi vaktsineerimise tagajärjel juhtub, siis tegelikult keegi ei vastuta ja aidata ei soovi/oska.

Nii tema vanemad kui ka tuttavad elasid noormehega juhtunu järel suures hirmus ja valvati isegi tema und, et magamise ajal midagi uuesti ei juhtuks.
Tatjana jagas oma pere üleelamisi ka sotsiaalmeedias, et teised inimesed teaksid vaktsineerimise võimalikest kõrvalmõjudest. Oma postituses ta mainis, et kuigi arstide sõnul on selliseid juhtumeid a´la 1:100 000, on tema tutvusringkonnas neid juba 6… Ta tänas ka kiirabitöötajaid, arste ja jumalat, et nad tema poja elu päästsid.

Loe edasi SIIT
Allikas . Telegram.ee

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Reede 17.09 Tarokaart on KARIKAD 6

Karikad 6 on positiivsete mõjudega kaart, mis näitab, et tänane päev toob kaasa palju positiivset. …

Anna Pihl

Anna Pihl lahkub Pealtnägijast: Liigun edasi ETV-uute väljakutsete poole.

Teleajakirjanik Anna Pihl teatas, et on pärast kuut hooaega otsustanud „Pealtnägijast“ lahkuda ja liikuda ETV-s …

lapsevanemad

VIDEO: Lapsed ja lastega pered vajavad riigilt ning kogu ühiskonnalt erilist tuge ja kaitset.

Riigi ja kogu ühiskonna peresõbralikkus mõjutab oluliselt laste heaolu ja kajastub ka hilisemas elus rahvastiku …

Edda Paukson

Edda Paukson ennustus 2020.a: Täielikult peaks viirus olema Eestist läinud 2021.a jaanuariks.

Eesti riigi horoskoobi tervisemaja algab Kalade märgist ja Neptuun jõudis sellesse majja 31. jaanuaril. Neptuunile …